О бюджете Кенесского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2024 года № С 34-3.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кенесского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 446 055,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 884,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 780,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 422 390,8 тысяч тенге;
2) затраты – 446 297,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -242,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 242,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 06.08.2025 № С 43-1 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете Кенесского сельского округа на 2025-2027 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:

2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Кенес ауылдық округінің бюджетті туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-3 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Кеңес ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 450 892,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 026,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 627,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 430 239,7 мың теңге;
2) шығындар – 451 135,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -242,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 242,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 02.12.2025 № С 50-4 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025-2027 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:

2025 год – 39 468,0 тысяч тенге;
2026 год – 33 699,0 тысяч тенге;
2027 год – 33 693,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в составе поступлений бюджета Кенесского сельского округа на 2025 год, предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется решением акима Кенесского сельского округа.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Аккольского районного маслихата С.Абаханов
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата

2025 жылы – 39 468,0 мың теңге;
2026 жылы – 33 699,0 мың теңге;
2027 жылы – 33 693,0 мың теңге.
3. 2025 жылға арналған Кеңес ауылдық округі бюджетінің түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Белгіленген сомадағы нысаналы трансферттерді бөлу Кеңес ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.
4. Осы шешiм 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандық мәслихат төрағасы С.Абаханов
Ақкөл аудандық мәслихатының

1 687,2
Услуги по проведению экспертизы качества работ и материалов при ремонте дорог
873,5
На оплату электроэнергии по уличному освещению населенных пунктов
1 800,0

1 687,2
Жолдарды жөндеу кезеңдегі жұмыстар мен материалдардың сапасына сараптама жүргізу бойынша қызметтер
873,5
Елді мекендерді көше жарығы бойынша электр энергиясын төлеуге
1 800,0