О бюджете города Акколь Аккольского района на 2025-2027 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2024 года № С 34-1.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Акколь Аккольского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 707 739,0 тысяч тенге, в том числе;
налоговые поступления – 367 708,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 45 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 295 031,0 тысяч тенге:
2) затраты – 796 500,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының бюджеті туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-1 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданының Ақкөл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 707 739,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 367 708,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 45 000, мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 295 031,0 мың теңге;
2) шығындар – 796 500,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -88 761,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 88761,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 11.07.2025 № С 42-2 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в составе поступлений бюджета города Акколь Аккольского района на 2025 год, предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется решением акима города Акколь.

5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -88 761,7 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 88 761,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 11.07.2025 № С 42-2 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған Ақкөл қаласының бюджеті түсімдерінің құрамында аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Белгіленген сомадағы нысаналы трансферттерді бөлу Ақкөл қаласы әкімінің шешімімен анықталады.