О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2024-2026 годы
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 21 декабря 2023 года № 81
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Атырауского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 771 853 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –15 681 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 58 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 270 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 755 844 тысяч тенге;
2) затраты – 787 244 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15 391 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 15 391 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 391 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата города Атырау Атырауской области от 20.12.2024 № 150 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Дамбинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 315 678 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 171 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 288 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 309 219 тысяч тенге;
2) затраты – 317 756 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 078 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 2 078 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 81 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға Атырау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 771 853 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 681 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 58 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 270 мың теңге;
трансферттер түсімі – 755 844 мың теңге;
2) шығындар – 787 244 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 15 391 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 391 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 391 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 20.12.2024 № 150 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024-2026 жылдарға Дамбы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 315 678 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 171 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 288 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 309 219 мың теңге;
2) шығындар – 317 756 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 078 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 078 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 13 146 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения маслихата города Атырау Атырауской области от 20.12.2024 № 150 (вводится в действие с 01.01.2024).
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата
города Атырау
Н. Құрман
Приложение 1
к решению маслихата
города Атырау от 21
декабря 2023 года № 81
Бюджет Атырауского сельского округа на 2024 год

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13 146 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 20.12.2024 № 150 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласы
мәслихатының төрағасы
Н. Құрман
Атырау қаласы
мәслихатының 2023 жылғы
21 желтоқсандағы № 81
шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Атырау ауылдық округінің бюджеті