О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 138/39 "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2023 – 2025 годы"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 30 ноября 2023 года № 42/14. Прекращено действие в связи с истечением срока
Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2023 - 2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 138/39 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 176143) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 233647 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8796 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 226 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 224625 тысяч тенге;
2) затраты – 234320 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -673 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 673 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жылы-Булакского сельского округа на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 144894 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6584 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 366 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1086 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 136858 тысяч тенге;
2) затраты – 145095 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -201 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 201 тысяча тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Орловского сельского округа на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 65505 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5461 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 60044 тысячи тенге;
2) затраты – 65986 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -481 тысяча тенге;

Шарбақты аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы "2023 – 2025 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 138/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 42/14 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы "2023 - 2025 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 138/39 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176143 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Александровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 233647 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8796 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 226 мың теңге;
трансферттер түсімі – 224625 мың теңге;
2) шығындар – 234320 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -673 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 673 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2023 – 2025 жылдарға арналған Жылы-Бұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 144894 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6584 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 366 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1086 мың теңге;
трансферттер түсімі – 136858 мың теңге;
2) шығындар – 145095 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -201 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 201 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2023 – 2025 жылдарға арналған Орловка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65505 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5461 мың теңге;
трансферттер түсімі – 60044 мың теңге;
2) шығындар – 65986 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -481 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 481 тысяча тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Сосновского сельского округа на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 76896 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6053 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 5034 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 528 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65281 тысяча тенге;
2) затраты – 79798 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2902 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2902 тысячи тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Шалдайского сельского округа на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 85835 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8130 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1553 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 76151 тысяча тенге;
2) затраты – 86498 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -663 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 663 тысячи тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Шарбактинского сельского округа на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 890433 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 96116 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2882 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 742 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 790693 тысячи тенге;
2) затраты – 892957 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2524 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2524 тысячи тенге.";

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 481 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2023 – 2025 жылдарға арналған Сосновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76896 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6053 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5034 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 528 мың теңге;
трансферттер түсімі – 65281 мың теңге;
2) шығындар – 79798 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2902 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2902 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2023 – 2025 жылдарға арналған Шалдай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85835 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8130 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1553 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 76151 мың теңге;
2) шығындар – 86498 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -663 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 663 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2023 – 2025 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 890433 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 96116 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2882 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 742 мың теңге;
трансферттер түсімі – 790693 мың теңге;
2) шығындар – 892957 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2524 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2524 мың теңге.";