О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 138/39 "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2023 – 2025 годы"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 28 апреля 2023 года № 11/3. Прекращено действие в связи с истечением срока
Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2023 - 2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 138/39 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 176143) следующие изменения:
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жылы-Булакского сельского округа на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 146090 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5636 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 315 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 139339 тысяч тенге;
2) затраты – 146291 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -201 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 201 тысяча тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Сосновского сельского округа на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 67858 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5733 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4863 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57062 тысяч тенге;
2) затраты – 70760 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2902 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2902 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Шалдайского сельского округа на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 56695 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7626 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1050 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48019 тысяч тенге;
2) затраты – 56696 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

Шарбақты аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы "2023 – 2025 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 138/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 11/3 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы "2023 - 2025 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 138/39 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176143 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2023 - 2025 жылдарға арналған Жылы-Бұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 146090 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5636 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 315 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 800 мың теңге;
трансферттер түсімі – 139339 мың теңге;
2) шығындар – 146291 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -201 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 201 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2023 – 2025 жылдарға арналған Сосновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67858 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5733 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4863 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 57062 мың теңге;
2) шығындар – 70760 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2902 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2902 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2023 – 2025 жылдарға арналған Шалдай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56695 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7626 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1050 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48019 мың теңге;
2) шығындар – 56696 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;