О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2024 - 2026 годы
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 27 декабря 2023 года № 58/15. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аққулы на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 183208 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 20194 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 163014 тысяч тенге;
2) затраты – 183775 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -567 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 567 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Аққулы Павлодарской области от 05.11.2024 № 116/24 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Баймульдинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 62030 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 2418 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59612 тысяч тенге;
2) затраты – 62235 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -205 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 205 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения маслихата района Аққулы Павлодарской области от 05.11.2024 № 116/24 № 116/24 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 53274 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 4923 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48351 тысяч тенге;
2) затраты – 53436 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -162 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 162 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения маслихата района Аққулы Павлодарской области от 05.11.2024 № 116/24 (вводится в действие с 01.01.2024).

Аққулы ауданының ауылдық округтерінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 58/15 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024 - 2026 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 183208 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20194 мың теңге;
трансферттер түсімі – 163014 мың теңге;
2) шығындар – 183775 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -567 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 567 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 05.11.2024 № 116/24 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 – 2026 жылдарға арналған Баймолдин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62030 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2418 мың теңге;
трансферттер түсімі – 59612 мың теңге;
2) шығындар – 62235 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлгетең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -205 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 205 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 05.11.2024 № 116/24 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2024 – 2026 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53274 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4923 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48351 мың теңге;
2) шығындар – 53436 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -162 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 162 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 05.11.2024 № 116/24 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4. Утвердить бюджет Кызылагашского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 45326 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 1631 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 333 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43362 тысяч тенге;
2) затраты – 46061 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -735 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 735 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения маслихата района Аққулы Павлодарской области от 05.11.2024 № 116/24 (вводится в действие с 01.01.2024).
5. Утвердить бюджет сельского округа Қарақала на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 262853 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 8156 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 72 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 254625 тысяч тенге;
2) затраты – 264426 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1573 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 573 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения маслихата района Аққулы Павлодарской области от 05.11.2024 № 116/24 (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Утвердить бюджет Майкарагайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 44499 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 3224 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41272 тысяч тенге;
2) затраты – 44574 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -75 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 75 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения маслихата района Аққулы Павлодарской области от 05.11.2024 № 116/24 (вводится в действие с 01.01.2024).
7. Утвердить бюджет Малыбайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 57320 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 7749 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49571 тысяч тенге;

4. 2024 – 2026 жылдарға арналған Қызылағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45326 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1631 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 333 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43362 мың теңге;
2) шығындар – 46061 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -735 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 735 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 05.11.2024 № 116/24 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2024 – 2026 жылдарға арналған Қарақала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 262853 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8156 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 72 мың теңге;
трансферттер түсімі – 254625 мың теңге;
2) шығындар – 264426 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1573 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1573 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 05.11.2024 № 116/24 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2024 – 2026 жылдарға арналған Майқарағай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44499 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3224 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 мың теңге;
рансферттер түсімі – 41272 мың теңге;
2) шығындар – 44574 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -75 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 75 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 05.11.2024 № 116/24 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2024 – 2026 жылдарға арналған Малыбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57320 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7749 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49571 мың теңге;

11. Учесть в бюджетах сельских округов на 2024 год объем субвенций, передаваемой из районного бюджета в сумме 353 253 тысяч тенге, в том числе:
Сельский округ Аққулы – 38 824 тысяч тенге;
Баймульдинский сельский округ – 34 936 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 31 530 тысяч тенге;
Кызылагашский сельский округ – 34 211 тысяч тенге;
Сельский округ Қарақала – 39 910 тысяч тенге;
Майкарагайский сельский округ – 25 854 тысяч тенге;

11. Аудандық бюджеттен ауылдық округінің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 2024 жылға арналған аудан бюджетінде жалпы сомасы 353 253 мың теңге, оның ішінде:
Аққулы ауылдық округі – 38 824 мың теңге;
Баймолдин ауылдық округі – 34 936 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі – 31 530 мың теңге;
Қызылағаш ауылдық округі – 34 211 мың теңге;
Қарақала ауылдық округі – 39 910 мың теңге;
Майқарағай ауылдық округі – 25 854 мың теңге;

Малыбайский сельский округ – 37 278 тысяч тенге;
Шакинский сельский округ – 29 953 тысяч тенге;
Шарбактинский сельский округ – 27 303 тысяч тенге;
Ямышевский сельский округ – 53 454 тысяч тенге.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата района Аққулы А. Касымова
Приложение 1
к решению маслихата
района Аққулы
от 27 декабря 2023 года
№ 58/15
Бюджет сельского округа Аққулы на 2024 год (с изменениями)

Малыбай ауылдық округі – 37 278 мың теңге;
Шақа ауылдық округі – 29 953 мың теңге;
Шарбақты ауылдық округі – 27 303 мың теңге;
Ямышев ауылдық округі – 53 454 мың теңге.
12. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққулы аудандық мәслихатының төрағасы А. Қасымова
Аққулы аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 желтоқсандағы № 58/15
шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті (өзгерістермен)