О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 21 декабря 2022 года № 123/24 "О бюджете района Аққулы на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 20 октября 2023 года № 45/10. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы от 21 декабря 2022 года № 123/24 "О бюджете района Аққулы на 2023 - 2025 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 175693) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Аққулы на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 7451843 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 898497 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 43189 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 32 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6510125 тысяч тенге;
2) затраты – 7774459 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 6655 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 36453 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 43108 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 315961 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 315961 тысяч тенге.";
2) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2023 год бюджетам сельских округов в следующих объемах:
2172 тысяч тенге – на выплату налогов по двум должностным окладам в год для премирования по результатам оценки деятельности административных государственных служащих сельских округов;
769 тысяч тенге – на ремонт служебного автотранспорта Жамбылского сельского округа;
1497 тысяч тенге – текущий ремонт кровли здания Баймульдинского сельского округа;
277 тысяч тенге – на государственную символику;
732 тысяч тенге – на ремонт служебного автотранспорта Шакинского сельского округа;
655 тысяч тенге – на установку энергосберегающей системы отопления Коузи;
150 тысяч тенге – на приобретение угля;
55159 тысяч тенге – на модернизацию уличного освещения сельских округов;
360 тысяч тенге – на содержание уличного освещения Ямышевского сельского округа;
5723 тысяч тенге – на буртовку свалки сельских округов;
53723 тысяч тенге – на обустройство детских площадок сельских округов;
499 тысяч тенге – на установку камер в селе Аққулы (1 въезд) дороги;
1000 тысяч тенге – на изготовление сметного расчета по укладке тротуара в селе Аққулы;
2835 тысяч тенге – на приобретение и установку новогодней искусственной каркасной елки с украшениями и транспортировкой в сельском округе Аққулы;
2775 тысяч тенге – на приобретение иллюминации сельском округе Аққулы;
4500 тысяч тенге – на зимние горки для детей сельском округе Аққулы;
600 тысяч тенге – на услуги корректировки действуйщих ПСД на средний ремонт внутрипоселковых дорог улиц села Аққулы;
249285 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в Жамбылском сельском округе в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
343 тысяч тенге – ямочный ремонт дорог Ямышевского сельского округа;

Аққулы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы "2023 - 2025 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті туралы" № 123/24 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 қазандағы № 45/10 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті туралы" № 123/24 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 175693 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7451843 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 898497 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 43189 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 32 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6510125 мың теңге;
2) шығындар – 7774459 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 6655 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 36453 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 43108 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 315961 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 315961 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерінде ескерілсін:
2172 мың теңге – ауылдық округтердің мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау нәтижелері бойынша сыйақы беру үшін жылына екі лауазымдық айлық бойынша салық төлеуге;
769 мың теңге – Жамбыл ауылдық округінің қызметтік автокөлігін жөндеуге;
1497 мың теңге – Баймолдин ауылдық округі ғимаратының шатырын ағымдағы жөндеу;
277 мың теңге – мемлекеттік рәміздерге;
732 мың теңге – Шақа ауылдық округінің қызметтік автокөлігін жөндеуге;
655 мың теңге – Коузидің энергия үнемдейтін жылыту жүйесін орнатуға;
150 мың теңге – көмір сатып алуға;
55159 мың теңге – ауылдық округтердің көше жарығын жаңғыртуға;
360 мың теңге – Ямышев ауылдық округінің көше жарығын күтіп ұстауға;
5723 мың теңге – ауылдық округтердің қоқыс үйіндісіне;
53723 мың теңге – ауылдық округтердің балалар алаңдарын орналастыруға;
499 мың теңге – Аққулы ауылында камералар орнатуға (1 кірме) жолы;
1000 мың теңге – Аққулы ауылында тротуар төсеу бойынша сметалық есепті дайындауға;
2835 мың теңге – Аққулы ауылдық округінде жаңа жылдық жасанды қаңқалы шырша мен безендіруге арналған ойыншықтарын сатып алуға, орнатуға және тасымалдауға;
2775 мың теңге – Аққулы ауылдық округіне иллюминация сатып алуға;
4500 мың теңге – Аққулы ауылдық округінде балаларға арналған қысқы сырғанақтарға;
600 мың теңге – Аққулы ауылы көшелерінің кентішілік жолдарын орташа жөндеуге қолданыстағы ЖСҚ түзету қызметтеріне;
249285 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Жамбыл ауылдық округінде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
343 мың теңге – Ямышев ауылдық округінің шұңқырлы жолдарын жөндеуге;

16107 тысяч тенге – на средний ремонт внутрипоселковой дороги села Тлектес 0,3 км;
37632 тысяч тенге – на средний ремонт въездной дороги села Тлектес 0,8 км;
43290 тысяч тенге – на средний ремонт внутрипоселковых дорог села Шака;
4096 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на средний ремонт въездных дорог сельских округов и ведомственной экпертизы;
580 тысяч тенге – на дорожные знаки Ямышевского сельского округа;
4162 тысяч тенге – на оформление и проведение экспертизы качество дорог;
30 тысяч тенге – приобретение контейнеров;
672 тысяч тенге – содержание дорог.

16107 мың теңге – Тілектес ауылының кентішілік жолының 0,3 км орташа жөндеуге;
37632 мың теңге – Тілектес ауылының 0,8 км кіреберіс жолын орташа жөндеуге;
43290 мың теңге – Шақа ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеуге;
4096 мың теңге – ауылдық округтердің кірме жолдарын орташа жөндеуге жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және ведомстволық сараптамаға;
580 мың теңге – Ямышев ауылдық округінің жол белгілеріне;
4162 мың теңге – жолдардың сапасына сараптама жасауға және рәсімдеуге;
30 мың теңге – контейнерлер сатып алу;
672 мың теңге – жолдарды күтіп ұстау.

810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
2 900
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 900
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
510 193
1
Социальное обеспечение
58 255
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
58 255
005
Государственная адресная социальная помощь
58 255
2
Социальная помощь
308 402
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
308 402
002
Программа занятости
95 448
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19 625
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42 880
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 002
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
61 021
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
36 682
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
51 744
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
143 536
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
143 536
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
52 730
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
841
021
Капитальные расходы государственного органа
1 734
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
25 723
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
24 508
061
Cодействие добровольному переселению лиц для повышения мобильности рабочей силы
38 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 500 505
1
Жилищное хозяйство
177 500
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
177 500

810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
2 900
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 900
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
510 193
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
58 255
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
58 255
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
58 255
2
Әлеуметтiк көмек
308 402
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
308 402
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
95 448
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19 625
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42 880
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 002
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
61 021
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
36 682
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
51 744
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
143 536
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
143 536
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 730
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
841
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 734
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
25 723
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
24 508
061
Жұмыс күшінің ұтқырлығын арттыру үшін адамдардың ерікті түрде қоныс аударуына жәрдемдесу
38 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 500 505
1
Тұрғын үй шаруашылығы
177 500
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
177 500