Тереңкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" № 1/33 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 қазандағы № 1/8 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті туралы" № 1/33 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 175765 болып тіркелген), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Тереңкөл аудандық бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 478 557 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 551 718 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 815 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 610 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 888 414 мың теңге;
2) шығындар – 6 702 630 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 30 015 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 87 975 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 57 960 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 254 088 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 254 088 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023 жылға арналған Тереңкөл аудандық бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде көзделсін:
304 684 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердің инженерлік инфрақұрылымы бойынша іс-шараларды іске асыруға;
37 969 мың теңге – ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге;
20 262 мың теңге – ауылдық елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға;
50 917 мың теңге – елді мекендердің автомобиль жолдарына, көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
34 349 мың теңге – мемлекеттік органдардың күрделі шығыстарына;
2 618 мың теңге – мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстарына;
3 327 мың теңге – ауылдық елді мекендердің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
7 970 мың теңге – мемлекеттік органдардың ағымдағы шығыстарына;
5 108 мың теңге – тарифтің ұлғаюына байланысты электр энергиясын төлеуге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Тереңкөл от 21 декабря 2022 года № 1/33 "О бюджете района Тереңкөл на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 26 октября 2023 года № 1/8. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете района Тереңкөл на 2023-2025 годы" от 21 декабря 2022 года № 1/33 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 175765), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Тереңкөл на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 478 557 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 551 718 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34 815 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 610 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 888 414 тысяч тенге;
2) затраты – 6 702 630 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30 015 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 87 975 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 57 960 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -254 088 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 254 088 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения исключить;
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Предусмотреть в бюджете района Тереңкөл на 2023 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
304 684 тысячи тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
37 969 тысяч тенге – на проведение работ по благоустройству сельских населенных пунктов;
20 262 тысячи тенге – на освещение улиц сельских населенных пунктов;
50 917 тысяч тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов автомобильных дорог, улиц населенных пунктов;
34 349 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных органов;
2 618 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных учреждений;
3 327 тысяч тенге – на обеспечения функционирования автомобильных дорог сельских населенных пунктов;
7 970 тысяч тенге – на текущие расходы государственных органов;
5 108 тысяч тенге – на оплату электроэнергии, в связи с увеличением тарифа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

13 047
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
7 350
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
7 350
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 350
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
7 350
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
601 051
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
73 949
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
73 949
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
73 949
6
2
Әлеуметтiк көмек
417 484
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
417 484
6
2
451
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
106 576
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13 225
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
109 881
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 334
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
119 477
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
26 543
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
40 448
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
109 618
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
109 618
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 863
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 188
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 462
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
9 659
061
Жұмыс күшінің ұтқырлығын арттыру үшін адамдардың ерікті түрде қоныс аударуына жәрдемдесу

13 047
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
7 350
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
7 350
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 350
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
7 350
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
601 051
1
Социальное обеспечение
73 949
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
73 949
005
Государственная адресная социальная помощь
73 949
2
Социальная помощь
417 484
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
417 484
002
Программа занятости
106 576
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13 225
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
109 881
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 334
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
119 477
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
26 543
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
40 448
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
109 618
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
109 618
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
55 863
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 188
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
28 462
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
9 659
061
Cодействие добровольному переселению лиц для повышения мобильности рабочей силы