О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2022 года № 174 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2023 - 2025 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 13 октября 2023 года № 59. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2023 - 2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 174 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Мендыкаринского района на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 6 106 543,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 709 377,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 25 619,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 11 410,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4 360 137,4 тысяч тенге;
2) затраты - 6 000 000,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - – 4 226,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 31 050,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 35 276,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 212 565,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 101 795,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 101 795,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата К. Рахметкалиев
Приложение
к решению маслихата

Мәслихаттың 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 174 "Меңдіқара ауданының 2023 - 2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 13 қазандағы № 59 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Меңдіқара ауданының 2023 - 2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 174 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2023 - 2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 6 106 543,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 709 377,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 25 619,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 11 410,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 4 360 137,4 мың теңге;
2) шығындар - 6 000 000,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - – 4 226,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 31 050,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 35 276,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 212 565,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 101 795,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 101 795,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Қ. Рахметқалиев
Мәслихаттың