О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2022 года № 174 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2023 - 2025 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 3 мая 2023 года № 34. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2023 - 2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 174 (опубликован в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов 28 декабря 2022 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Мендыкаринского района на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 5 426 822,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 714 450,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 30 856,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1 100,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3 680 416,7 тысяч тенге;
2) затраты - 5 382 882,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - – 4 226,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 31 050,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 35 276,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 122 008,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 73 841,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 73 841,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата К. Рахметкалиев
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 174 "Меңдіқара ауданының 2023 - 2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 3 мамырдағы № 34 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Меңдіқара ауданының 2023 - 2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 174 шешіміне (2022 жылғы 28 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2023 - 2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5 426 822,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 714 450,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 30 856,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 1 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 3 680 416,7 мың теңге;
2) шығындар - 5 382 882,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - – 4 226,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 31 050,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 35 276,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 122 008,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - –73 841,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 73 841,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 - қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Қ. Рахметқалиев
Мәслихаттың

10550,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10000,0
008
Развитие объектов спорта
10000,0
3
Информационное пространство
321403,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
8200,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
8200,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
313203,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
273010,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
40193,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
78449,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
45791,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
25689,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
20102,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
32658,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
32658,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
51412,0
6
Земельные отношения
27350,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
27350,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
27350,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
24062,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
24062,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
24062,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30250,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30250,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
30250,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
30250,0
12
Транспорт и коммуникации
465980,0
1
Автомобильный транспорт
465980,0
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

10550,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10000,0
008
Cпорт объектілерін дамыту
10000,0
3
Ақпараттық кеңiстiк
321403,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
8200,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
8200,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
313203,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
273010,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
40193,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
78449,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
45791,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25689,0
003
Жастар саясаты саласында іс - шараларды іске асыру
20102,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
32658,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32658,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
51412,0
6
Жер қатынастары
27350,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
27350,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27350,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
24062,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
24062,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
24062,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30250,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30250,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
30250,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
30250,0
12
Көлiк және коммуникация
465980,0
1
Автомобиль көлiгi
465980,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі