Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по области Ұлытау
Решение маслихата области Ұлытау от 26 июля 2023 года № 53. Утратило силу решением маслихата области Ұлытау от 19 декабря 2025 года № 292
Сноска. Утратило cилу решением маслихата области Ұлытау от 19.12.2025 № 292 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 38 Водного кодекса Республики Казахстан, приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 27 августа 2021 года № 470 "Об утверждении Методики расчета размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24170) маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:
1. Утвердить размер платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по области Ұлытау согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Ұлытау Б.Шингисов
Приложение к решению
IV маслихата
области Ұлытау

Ұлытау облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы
Ұлытау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 26 шілдедегі № 53 шешімі. Күші жойылды - Ұлытау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 292 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облыстық мәслихатының 19.12.2025 № 292 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Су кодексінің 38-бабына, "Ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" 2021 жылғы 27 тамыздағы № 470 Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24170 болып тіркелген) сәйкес, Ұлытау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұлытау облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облыстық мәслихатының төрағасы Б.Шингисов
Ұлытау облыстық мәслихатының
IV сессиясының

от 26 июля 2023 года
№53
Размер платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по области Ұлытау
Наименование потребителей
Размер платы, тенге кубический метр
1.
Для потребителей, имеющих приборы учета питьевой воды
50
2.
Для потребителей, не имеющих приборы учета питьевой воды
70

2023 жылғы 26 шілдедегі
№53
шешіміне қосымша
Ұлытау облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшері
Тұтынушылар атауы
Төлем мөлшері, теңге/текше метр
1.
Ауызсуды есепке алу аспаптары бар тұтынушылар үшін
50
2.
Ауызсуды есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін
70