О районном бюджете на 2024-2026 годы
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 25 декабря 2023 года № 14-3.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1) доходы – 14013077 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5052374 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80082 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 40300 тысяч тенге;
поступления трансфертов –8840321тысяч тенге.
2) затраты – 13762179тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1272794 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1405550 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 132756 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 389996тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 389996 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 389996 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1411892 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1411892 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1405550 тысяч тенге;
погашение займов –132756 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 139098 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шуского районного маслихата Жамбылской области от 18.03.2024 № 18-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения Шуского районного маслихата Жамбылской области от 04.05.2024 № 21-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения Шуского районного маслихата Жамбылской области от 09.07.2024 № 23-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения Шуского районного маслихата Жамбылской области от 09.09.2024 № 27-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения Шуского районного маслихата Жамбылской области от 01.11.2024 № 30-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения Шуского районного маслихата Жамбылской области от 09.12.2024 № 32-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Установить объем субвенции передаваемые из областного бюджета в районный бюджет на 2024 год в размере 3786423 тысяч тенге;
3. Установить объем субвенции передаваемые из районного бюджета в бюджеты аппаратов акима города районного значения, поселка, села, сельских округов на 2024 год в размере 801280 тысяч тенге в том числе:
Алгинского сельского округа - 41817 тысяч тенге;
Аксуского сельского округа – 39272 тысяч тенге;
Актюбинского сельского округа - 31797 тысяч тенге;
Балуан Шолакского сельского округа - 32780 тысяч тенге;
Берликского сельского округа - 41729 тысяч тенге;
Берликустемского сельского округа - 37699 тысяч тенге;
село Далакайнар - 32121 тысяч тенге;
Дулатского сельского округа - 28341 тысяч тенге;
Ески-Шуского сельского округа - 39805 тысяч тенге;
Жанажолского сельского округа - 35119 тысяч тенге;
Жанакогамского сельского округа - 39721 тысяч тенге;
Коккайнарского сельского округа - 31061 тысяч тенге;
Корагатинского сельского округа - 37851 тысяч тенге;
село Конаева - 46410 тысяч тенге;
Тасуткельского сельского округа - 30982 тысяч тенге;
Толебийского сельского округа - 84861 тысяч тенге;
Ондирисского сельского округа - 32987 тысяч тенге;
Шокпарского сельского округа - 39769 тысяч тенге;
город Шу - 97158 тысяч тенге.

2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 14-3 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 14013077 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер– 5052374 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80082 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 40300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8840321 мың теңге.
2) шығындар – 13762179 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1272794 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1405550 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 132756 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 389996 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 389996 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 389996 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1411892 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1411892 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 1405550 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 132756 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 139098 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда- Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 18.03.2024 №18-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 04.05.2024 № 21-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 09.07.2024 № 23-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 09.09.2024 № 27-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 01.11.2024 № 30-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 09.12.2024 № 32-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2024 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция көлемі 3786423 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. 2024 жылға аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенция көлемі 801280 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Алға ауылдық округі - 41817 мың теңге;
Ақсу ауылдық округі – 39272 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округі - 31797 мың теңге;
Балуан Шолақ ауылдық округі - 32780 мың теңге;
Бірлік ауылдық округі - 41729 мың теңге;
Бірлікүстем ауылдық округі - 37699 мың теңге;
Далақайнар ауылы - 32121 мың теңге;
Дулат ауылдық округі - 28341 мың теңге;
Ескі - Шу ауылдық округі - 39805 мың теңге;
Жаңажол ауылдық округі – 35119 мың теңге;
Жаңақоғам ауылдық округі - 39721 мың теңге;
Көкқайнар ауылдық округі – 31061 мың теңге;
Қорағаты ауылдық округі - 37851 мың теңге;
Қонаев ауылы - 46410 мың теңге;
Тасөткел ауылдық округі – 30982 мың теңге;
Төле би ауылдық округі - 84861 мың теңге;
Өндіріс ауылдық округі - 32987 мың теңге;
Шоқпар ауылдық округі - 39769 мың теңге;
Шу қаласы - 97158 мың теңге.

4. Утвердить объем резерва местного исполнительного органа района в размере 95000 тысяч тенге.
5. Трансферты передаваемые из районного бюджета на 2024 год по программе аппарат акима города районного значения, поселка, села, сельских округов определяются на основании постановления акимата Шуского района.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Ж. Абенов
Приложение 1 к решению Шуского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 14-3
Районный бюджет на 2024 год

4. Ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 95000 мың теңге көлемінде бекітілсін.
5. 2024 жылға аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтің бағдарламалары бойынша берілетін трансферттердің бөлінуі Шу ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
6. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ж. Әбенов
Шу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 14-3 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджет

Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Шуского районного маслихата Жамбылской области от 18.03.2024 № 18-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения Шуского районного маслихата Жамбылской области от 04.05.2024 № 21-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения Шуского районного маслихата Жамбылской области от 09.07.2024 № 23-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения Шуского районного маслихата Жамбылской области от 09.09.2024 № 27-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения Шуского районного маслихата Жамбылской области от 01.11.2024 № 30-2 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции решения Шуского районного маслихата Жамбылской области от 09.12.2024 № 32-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
1. ДОХОДЫ
14013077
1
НАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ
5052374
01
Подоходный налог
1185600
1
Корпоративный подоходный налог
326000
2
Индивидуальный подоходный налог
859600
03
Социальный налог
691000
1
Социальный налог
691000
04
Налоги на собственность
2963867
1
Налоги на имущество
2963867
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
81907
2
Акцизы
13900
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
28859
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
39148
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
130000
1
Государственная пошлина
130000
2
НЕНАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ
80082
01
Доходы от государственной собственности
2906
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
27
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
2334
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
85
9
Прочие доходы от государственной собственности
460
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
1110
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
1110
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
3044
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора, в Фонд компенсации потерпевшим, Фонд поддержки инфраструктуры образования и Специальный государственный фонд
3044
06
Прочие неналоговые поступления
73022
1
Прочие неналоговые поступления
73022
3
ПОСТУПЛЕНИЯ ОТ ПРОДАЖИ ОСНОВНОГО КАПИТАЛА

Ескерту. 1- қосымша жаңа редакцияда- Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 18.03.2024 №18-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 04.05.2024 № 21-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 09.07.2024 № 23-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 09.09.2024 № 27-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 01.11.2024 № 30-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 09.12.2024 № 32-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі шешімдерімен.
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. КІРІСТЕР
14013077
1
САЛЫҚТЫҚ ТҮСІМДЕР
5052374
01
Табыс салығы
1185600
1
Корпоративтік табыс салығы
326000
2
Жеке табыс салығы
859600
03
Әлеуметтік салық
691000
1
Әлеуметтік салық
691000
04
Меншікке салынатын салықтар
2963867
1
Мүлікке салынатын салықтар
2963867
05
Тауарларға, жұмыстарға және көрсетілетін қызметтерге салынатын ішкі салықтар
81907
2
Акциздер
13900
3
Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер
28859
4
Кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар
39148
08
Заңдық маңызы бар әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
130000
1
Мемлекеттік баж
130000
2
САЛЫҚТЫҚ ЕМЕС ТҮСІМДЕР
80082
01
Мемлекеттікменшіктентүсетінкірістер
2906
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
27
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
2334
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
85
9
Мемлекет меншігінен түсетін басқа да кірістер
460
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
1110
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
1110
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
3044
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін, Жәбірленушілерге өтемақы қорына, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорына және Арнаулы мемлекеттік қорға түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
3044
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
73022
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
73022
3
НЕГІЗГІ КАПИТАЛДЫ САТУДАН ТҮСЕТІН ТҮСІМДЕР

31341
02
Оборона
73598
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2650
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2650
122
Аппарат акима района (города областного значения)
70948
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
28082
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
42866
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
37140
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
37140
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
37140
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1165784
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
246356
005
Государственная адресная социальная помощь
246356
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
448778
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
50950
006
Оказание жилищной помощи
1711
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
116360
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
8544
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
237222
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
33991
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
470650
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
74515
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1333
021
Капитальные расходы государственного органа
12254
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан

31341
02
Қорғаныс
73598
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2650
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2650
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
70948
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
28082
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
42866
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
37140
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
37140
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
37140
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1165784
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
246356
005
Мемлекеттікатаулыәлеуметтіккөмек
246356
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
448778
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
50950
006
Тұрғынүйге көмек көрсету
1711
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
116360
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
8544
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
237222
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
33991
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
470650
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74515
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1333
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12254
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

41393
004
Капитальные расходы государственного органа
1790
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
826683
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
108261
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
718422
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
30075
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
30075
02
Оборона
58276
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4050
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4050
122
Аппарат акима района (города областного значения)
54226
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2360
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
51866
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
48540
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
25000
066
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
25000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23540
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
23540
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1047275
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
290789
005
Государственная адресная социальная помощь
290789
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
524468
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
50950
006
Оказание жилищной помощи
14805
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
115681
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
9782
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
232259
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью

41393
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1790
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
826683
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108261
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
718422
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
30075
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30075
02
Қорғаныс
58276
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4050
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4050
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
54226
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2360
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
51866
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
48540
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
25000
066
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
25000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23540
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
23540
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1047275
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
290789
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
290789
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
524468
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
50950
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
14805
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
115681
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
9782
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
232259
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету