О внесении изменений в решение маслихата города Нур-Султана от 27 июня 2019 года № 395/52-VI "Об утверждении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по городу Нур-Султан"
Решение маслихата города Астаны от 30 июня 2023 года № 44/5-VIII. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 26 июня 2026 года № 435/56-VIII
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 26.06.2026 № 435/56-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Нур-Султана 27 июня 2019 года № 395/52-VI "Об утверждении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по городу Нур-Султан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1235) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"Об утверждении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду по городу Астане";
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"Руководствуясь пунктом 8 статьи 576 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", маслихат города Астаны РЕШИЛ:";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по городу Астане согласно приложению к настоящему решению.";
приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Астаны Е. Каналимов
Приложение
к решению маслихата
города Астаны
от 30 июня 2023 года № 44/5-VIII
Приложение
к решению маслихата
города Астаны
от 27 июня 2019 года № 395/52-VI
Ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по городу Астане

Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 395/52-VI "Нұр-Сұлтан қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2023 жылғы 30 маусымдағы № 44/5-VIII шешімі. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2026 жылғы 26 маусымдағы № 435/56-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 26.06.2026 № 435/56-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 395/52-VI "Нұр-Сұлтан қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1235 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің атауы жаңа редакцияда жазылсын:
"Астана қаласы бойынша қоршаған ортаға жағымсыз әсер еткені үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы";
көрсетілген шешімнің кіріспе сөзі жаңа редакцияда жазылсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы кодексі 576-бабы 8-тармағын басшылыққа ала отырып, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:";
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Астана қаласы бойынша қоршаған ортаға жағымсыз әсер еткені үшін төлемақы ставкалары осы шешімге қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешімге қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихатының төрағасы
Е. Каналимов
Астана қаласы мәслихатының
2023 жылғы 30 маусымдағы
№ 44/5-VIII шешіміне
қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2019 жылғы 27 маусымдағы
№ 395/52-VI шешіміне
қосымша
Астана қаласы бойынша қоршаған ортаға жағымсыз әсер еткені үшін төлемақы ставкалары