О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 77/20 "О Щербактинском районном бюджете на 2022 – 2024 годы"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 19 октября 2022 года № 120/34. Прекращено действие в связи с истечением срока
Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О Щербактинском районном бюджете на 2022 - 2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 77/20 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26227) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Щербактинский районный бюджет на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 7102302 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 952224 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 47384 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6099544 тысяч тенге;
2) затраты – 7249866 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 62586 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 110268 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47682 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 210150 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 210150 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

Шарбақты аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 77/20 "2022 – 2024 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2022 жылғы 19 қазандағы № 120/34 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихатының "2022 - 2024 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 77/20 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26227 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 - 2024 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7102302 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 952224 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 47384 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3150 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6099544 мың теңге;
2) шығындар – 7249866 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 62586 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 110268 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47682 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 210150 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 210150 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.