О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 78/21 "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2022 – 2024 годы"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 26 августа 2022 года № 112/31. Прекращено действие в связи с истечением срока
Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2022 - 2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 78/21 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 61180 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6482 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 312 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54386 тысяч тенге;
2) затраты – 62179 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 999 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 999 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Галкинского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 247859 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3611 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 124 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 244124 тысячи тенге;
2) затраты – 248635 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 776 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 776 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жылы-Булакского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 84107 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4108 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 397 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79602 тысяч тенге;
2) затраты – 84906 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 799 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 799 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:

Шарбақты аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы "2022 – 2024 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 78/21 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 тамыздағы № 112/31 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы "2022 - 2024 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 78/21 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022 - 2024 жылдарға арналған Александровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61180 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6482 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 312 мың теңге;
трансферттер түсімі – 54386 мың теңге;
2) шығындар – 62179 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 999 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 999 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2022 - 2024 жылдарға арналған Галкино ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 247859 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3611 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 124 мың теңге;
трансферттер түсімі – 244124 мың теңге;
2) шығындар – 248635 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -776 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 776 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2022 - 2024 жылдарға арналған Жылы-Бұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84107 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4108 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 397 мың теңге;
трансферттер түсімі – 79602 мың теңге;
2) шығындар – 84906 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 799 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 799 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

"4. Утвердить бюджет Орловского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 48434 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3039 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45395 тысяч тенге;
2) затраты – 48960 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 526 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 526 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Сосновского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 269396 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4125 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3799 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2554 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 258918 тысяч тенге;
2) затраты – 269708 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 312 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 312 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Шалдайского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 57038 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5789 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1159 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50090 тысяч тенге;
2) затраты – 57745 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 707 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 707 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Шарбактинского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 498092 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 41236 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 454556 тысяч тенге;
2) затраты – 510271 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 12179 тысяч тенге;

"4. 2022 - 2024 жылдарға арналған Орловка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48434 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3039 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45395 мың теңге;
2) шығындар – 48960 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 526 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 526 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2022 - 2024 жылдарға арналған Сосновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 269396 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4125 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3799 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2554 мың теңге;
трансферттер түсімі – 258918 мың теңге;
2) шығындар – 269708 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 312 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 312 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2022 - 2024 жылдарға арналған Шалдай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57038 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5789 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1159 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50090 мың теңге;
2) шығындар – 57745 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 707 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 707 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2022 - 2024 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 498092 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 41236 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 454556 мың теңге;
2) шығындар – 510271 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 12179 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12179 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Н. Кизатов
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 26 августа 2022 года
№ 112/31
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 27 декабря 2021 года

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12179 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Кизатов
Шарбақты аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
26 тамыздағы № 112/31
шешіміне 1-қосымша
Шарбақты аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
27 желтоқсандағы