Тереңкөл ауданында шетелдіктер үшін 2022 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 қарашадағы № 4/29 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-10-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" № 787 қаулысына сәйкес Тереңкөл аудандық мәслихаты: ШЕШТІ:
1. 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемесі болу құнының 0 (нөл) пайызы мөлшерінде бекітілсін..
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тереңқөл аудандық мәслихатының хатшысы С. Баяндинов

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев в районе Тереңкөл на 2022 год
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 2 ноября 2022 года № 4/29. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев с 1 января по 31 декабря 2022 года включительно в размере 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района Тереңкөл С. Баяндинов