О бюджете сельских округов района Тереңкөл на 2023-2025 годы
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 26 декабря 2022 года № 1/34. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 15 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Байконысского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 378 534 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 017 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 110 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 374 407 тысяч тенге;
2) затраты – 378 544 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 10 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 03.05.2023 № 3/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет Берегового сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 725 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 694 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 140 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 83 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 51 808 тысяч тенге;
2) затраты – 61 154 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 429 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 429 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 03.05.2023 № 3/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 885 тысяч тенге, в том числе: налоговые поступления – 4 806 тысяч тенге; поступления трансфертов – 63 079 тысяч тенге;
2) затраты – 68 215 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 330 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;

2023-2025 жылдарға арналған Тереңкөл ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 1/34 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 15-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Байқоныс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 378 534 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 017 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 110 мың теңге;
трансферттер түсімі – 374 407 мың теңге;
2) шығындар – 378 544 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 03.05.2023 № 3/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023-2025 жылдарға арналған Береговое ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 725 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 694 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 140 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 83 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51 808 мың теңге;
2) шығындар – 61 154 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 429 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 429 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 03.05.2023 № 3/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2023-2025 жылдарға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67 885 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 806 мың теңге;
трансферттер түсімі – 63 079 мың теңге;
2) шығындар – 68 215 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 330 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 330 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 03.05.2023 № 3/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
4. Утвердить бюджет Верненского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 652 тысячи тенге, в том числе: налоговые поступления – 5 626 тысяч тенге; неналоговые поступления – 70 тысяч тенге; поступления от продажи основного капитала – 222 тысячи тенге; поступления трансфертов – 28 734 тысячи тенге;
2) затраты – 36 116 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 464 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 464 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 03.05.2023 № 3/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Утвердить бюджет Воскресенского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 088 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 717 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65 326 тысяч тенге;
2) затраты – 71 607 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 519 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 519 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 03.05.2023 № 3/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Утвердить бюджет Жанакурлысского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 139 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 175 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 90 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 73 874 тысячи тенге;
2) затраты – 76 140 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 03.05.2023 № 3/3 (вводится в действие с 01.01.2023).

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 330 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 03.05.2023 № 3/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2023-2025 жылдарға арналған Верненка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 652 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 626 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 222 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 734 мың теңге;
2) шығындар – 36 116 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 464 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 464 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 03.05.2023 № 3/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2023-2025 жылдарға арналған Воскресенка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 088 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 717 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 мың теңге;
трансферттер түсімі – 65 326 мың теңге;
2) шығындар – 71 607 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 519 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 519 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 03.05.2023 № 3/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2023-2025 жылдарға арналған Жаңақұрылыс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76 139 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 175 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 90 мың теңге;
трансферттер түсімі – 73 874 мың теңге;
2) шығындар – 76 140 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 03.05.2023 № 3/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

7. Утвердить бюджет Ивановского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 051 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 501 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 147 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 403 тысячи тенге;
2) затраты – 38 084 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 33 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 03.05.2023 № 3/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
8. Утвердить бюджет Калиновского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 437 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 593 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 98 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 242 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 30 504 тысячи тенге;
2) затраты – 35 013 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 576 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 576 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 03.05.2023 № 3/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
9. Утвердить бюджет Октябрьского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 718 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 643 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 28 075 тысяч тенге;
2) затраты – 37 040 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 322 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 322 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 03.05.2023 № 3/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
10. Утвердить бюджет Песчанского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 107 330 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 250 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 192 тысячи тенге;

7. 2023-2025 жылдарға арналған Ивановка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 051 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 501 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 147 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 403 мың теңге;
2) шығындар – 38 084 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 33 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 03.05.2023 № 3/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2023-2025 жылдарға арналған Калиновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 437 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 593 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 98 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 242 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 504 мың теңге;
2) шығындар – 35 013 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 576 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 576 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 03.05.2023 № 3/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2023-2025 жылдарға арналған Октябрь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 718 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 643 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 075 мың теңге;
2) шығындар – 37 040 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 322 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 322 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 03.05.2023 № 3/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2023-2025 жылдарға арналған Песчан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107 330 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 250 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 192 мың теңге;

поступления трансфертов – 94 888 тысяч тенге;
2) затраты – 109 521 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 191 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 191 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 03.05.2023 № 3/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
11. Утвердить бюджет Теренкольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 137 193 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 56 868 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 257 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 436 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 72 632 тысячи тенге;
2) затраты – 144 551 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 358 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 358 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 03.05.2023 № 3/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
12. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 261 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 965 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 68 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 228 тысяч тенге;
2) затраты – 36 988 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 727 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 727 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 03.05.2023 № 3/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
13. Учесть в бюджете сельских округов на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 479 306 тысяч тенге:
Байконысский сельский округ 39 001 тысяча тенге;
Береговой сельский округ 30 759 тысяч тенге;
Бобровский сельский округ 33 337 тысяч тенге;
Верненский сельский округ 26 934 тысячи тенге;
Воскресенский сельский округ 39 292 тысячи тенге;
Жанакурлысский сельский округ 37 483 тысячи тенге;
Ивановский сельский округ 31 695 тысяч тенге;

трансферттер түсімі – 94 888 мың теңге;
2) шығындар – 109 521 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 191 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 191 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 03.05.2023 № 3/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2023-2025 жылдарға арналған Тереңкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 137 193 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 56 868 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 257 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 436 мың теңге;
трансферттер түсімі – 72 632 мың теңге;
2) шығындар – 144 551 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 358 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 358 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 03.05.2023 № 3/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2023-2025 жылдарға арналған Федоровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 261 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 965 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 68 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 228 мың теңге;
2) шығындар – 36 988 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 727 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 727 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 03.05.2023 № 3/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2023 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 479 306 мың теңге жалпы сомасында ескерілсін:
Байқоныс ауылдық округі 39 001 мың теңге;
Береговое ауылдық округі 30 759 мың теңге;
Бобровка ауылдық округі 33 337 мың теңге;
Верненка ауылдық округі 26 934 мың теңге;
Воскресенка ауылдық округі 39 292 мың теңге;
Жаңақұрылыс ауылдық округі 37 483 мың теңге;
Ивановка ауылдық округі 31 695 мың теңге;

Калиновский сельский округ 29 512 тысяч тенге;
Октябрьский сельский округ 27 575 тысяч тенге;
Песчанский сельский округ 79 858 тысяч тенге;
Теренкольский сельский округ 72 632 тысячи тенге;
Федоровский сельский округ 31 228 тысяч тенге.
14. Учесть целевые текущие трансферты на 2023 год в бюджете сельских округов в следующих размерах:
323 991 тысяча тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
40 186 тысяч тенге – на проведение работ по благоустройству сельских населенных пунктов;
19 135 тысяч тенге – на освещение улиц сельских населенных пунктов;
61 748 тысяч тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов автомобильных дорог, улиц населенных пунктов;
18 642 тысячи тенге – на капитальные расходы государственных органов;

Калиновка ауылдық округі 29 512 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі 27 575 мың теңге;
Песчан ауылдық округі 79 858 мың теңге;
Тереңкөл ауылдық округі 72 632 мың теңге;
Федоровка ауылдық округі 31 228 мың теңге.
14. 2023 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде ескерілсін:
323 991 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердің инженерлік инфрақұрылымы бойынша іс-шараларды іске асыруға;
40 186 мың теңге – ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге;
19 135 мың теңге – ауылдық елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға;
61 748 мың теңге – елді мекендердің автомобиль жолдарына, көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
18 642 мың теңге – мемлекеттік органдардың күрделі шығыстарына;

2 618 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных учреждений;
1 183 тысячи тенге – на обеспечения функционирования автомобильных дорог сельских населенных пунктов;
3 149 тысяч тенге – на текущие расходы государственных органов.
Сноска. Пункт 14 - в редакции решения маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 03.05.2023 № 3/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата района Тереңкөл С. Баяндинов
Приложение 1
к решению маслихата
района Тереңкөл от
26 декабря 2022 года

2 618 мың теңге – мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстарына;
1 183 мың теңге – ауылдық елді мекендердің автомобиль жолдарының жұмыс істеуіне;
3 149 мың теңге – мемлекеттік органдардың ағымдағы шығыстарына.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 03.05.2023 № 3/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл аудандық мәслихатының хатшысы С. Баяндинов
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
26 желтоқсандағы