Тереңкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Тереңкөл ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 1/15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 тамыздағы № 1/25 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Тереңкөл ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 1/15 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Байқоныс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48 569 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 527 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 105 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45 937 мың теңге;
2) шығындар – 48 590 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 21 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Береговое ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 135 963 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 531 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 63 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 70 мың теңге;
трансферттер түсімі – 131 299 мың теңге;
2) шығындар – 137 299 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 336 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 336 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 90 162 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 967 мың теңге;
трансферттер түсімі – 87 195 мың теңге;
2) шығындар – 90 634 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 472 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 472 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата района Тереңкөл от 29 декабря 2021 года № 1/15 "О бюджете сельских округов района Тереңкөл на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 26 августа 2022 года № 1/25. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете сельских округов района Тереңкөл на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 1/15 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Байконысского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 569 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 527 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 105 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 937 тысяч тенге;
2) затраты – 48 590 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 21 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21 тысяча тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Берегового сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 135 963 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 531 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 63 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 70 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 131 299 тысяч тенге;
2) затраты – 137 299 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 336 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 336 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 90 162 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 967 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 87 195 тысяч тенге;
2) затраты – 90 634 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 472 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 472 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:

"4. 2022-2024 жылдарға арналған Верненка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 116 337 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 398 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 187 мың теңге;
трансферттер түсімі – 112 752 мың теңге;
2) шығындар – 116 858 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 521 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 521 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022-2024 жылдарға арналған Воскресенка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 374 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 449 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42 мың теңге;
трансферттер түсімі – 52 883 мың теңге;
2) шығындар – 56 600 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 226 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 226 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2022-2024 жылдарға арналған Жаңақұрылыс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 874 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 319 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 90 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39 465 мың теңге;
2) шығындар – 44 045 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 171 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 171 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2022-2024 жылдарға арналған Ивановка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 470 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 776 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 140 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 554 мың теңге;
2) шығындар – 37 658 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 188 мың теңге;

"4. Утвердить бюджет Верненского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 116 337 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 398 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 187 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 112 752 тысячи тенге;
2) затраты – 116 858 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 521 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 521 тысяча тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Воскресенского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 374 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 449 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 42 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 52 883 тысячи тенге;
2) затраты – 56 600 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 226 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 226 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Жанакурлысского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 874 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 319 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 90 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 39 465 тысяч тенге;
2) затраты – 44 045 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 171 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 171 тысяча тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Ивановского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 470 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 776 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 140 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 554 тысячи тенге;
2) затраты – 37 658 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 188 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 188 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2022-2024 жылдарға арналған Октябрь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 625 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 511 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 114 мың теңге;
2) шығындар – 38 242 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 617 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 617 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2022-2024 жылдарға арналған Песчан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 130 511 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 281 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 587 мың теңге;
трансферттер түсімі – 121 643 мың теңге;
2) шығындар – 131 650 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 139 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 139 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2022-2024 жылдарға арналған Тереңкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 223 102 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 38 278 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 047 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 783 мың теңге;
трансферттер түсімі – 178 994 мың теңге;
2) шығындар – 229 771 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 669 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 669 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2022-2024 жылдарға арналған Федоровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 974 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 530 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 68 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 376 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 188 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Октябрьского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 625 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 511 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 114 тысяч тенге;
2) затраты – 38 242 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 617 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 617 тысяч тенге.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Песчанского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 130 511 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 281 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 587 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 121 643 тысячи тенге;
2) затраты – 131 650 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 139 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 139 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Теренкольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 223 102 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 38 278 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 047 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 783 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 178 994 тысячи тенге;
2) затраты – 229 771 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 669 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 669 тысяч тенге.";
пункт 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 974 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 530 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 68 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 376 тысяч тенге;

2) шығындар – 36 325 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 351 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 351 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 16-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2022 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде ескерілсін:
257 420 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердің инженерлік инфрақұрылымы бойынша іс-шараларды іске асыруға;
6 362 мың теңге – Байқоныс ауылындағы әкімшілік ғимаратты күрделі жөндеуге;
1 360 мың теңге – мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
17 642 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
44 238 мың теңге – ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге;
15 655 мың теңге – ауылдық елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға;
942 мың теңге – ауылдық елді мекендердің автомобиль жолдарының жұмыс істеуіне;
61 544 мың теңге – елді мекендердің көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
100 мың теңге – ауылдық елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге;
1 456 мың теңге – ауылдық елді мекендердің мәдениет объектілеріне жөндеу жүргізуге;
871 мың теңге – ауылдық елді мекендердің күрделі шығыстарына;
4 035 мың теңге – мемлекеттік органдардың ағымдағы шығыстарына.";

2) затраты – 36 325 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 351 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 351 тысяча тенге.";
пункт 16 указанного решения изложить в новой редакции:
"16. Учесть целевые текущие трансферты на 2022 год в бюджете сельских округов в следующих размерах:
257 420 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
6 362 тысячи тенге – на капитальный ремонт административного здания в селе Байконыс;
1 360 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
17 642 тысячи тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
44 238 тысяч тенге – на проведение работ по благоустройству сельских населенных пунктов;
15 655 тысяч тенге – на освещение улиц сельских населенных пунктов;
942 тысячи тенге – на функционирование автомобильных дорог сельских населенных пунктов;
61 544 тысячи тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов улиц населенных пунктов;
100 тысяч тенге – на обеспечение санитарии сельских населенных пунктов;
1 456 тысяч тенге – на проведение ремонта объектов культуры сельских населенных пунктов;
871 тысяча тенге – на капитальные расходы сельских населенных пунктов;
4 035 тысяч тенге – на текущие расходы государственных органов.";

көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл аудандық мәслихатының хатшысы С. Баяндинов
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
"26" тамыздағы № 1/25
шешіміне 1-қосымша
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
29 желтоқсандағы

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района Тереңкөл С. Баяндинов
Приложение 1
к решению маслихата
района Тереңкөл от
"26" августа 2022 года
№ 1/25
Приложение 1
к решению маслихата
района Тереңкөл от
29 декабря 2021 года