О бюджете Актогайского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2022 года № 145/31. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2023 - 2025 годы согласно приложения 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
доходы – 266 655,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –27 965,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –1 957,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала -3507,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –233 226,0 тысяч тенге;
2) затраты – 270 212,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;

2023-2025 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 145/31 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) - тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес с, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –266 655,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –27 965,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –1 957,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -3507,0 мың теңге;
трансферттер түсімі –233 226,0 мың теңге;
2) шығындар –270 212,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;

5) дефицит (профицит) бюджета - -3557,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -3557,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 21.11.2023 № 71/11 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -3 557,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3557,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 21.11.2023 № 71/11 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.