О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 68/14 "Об Актогайском районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 15 ноября 2022 года № 132/28. Прекращено действие в связи с истечением срока
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "Об Актогайском районном бюджете на 2022 - 2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 68/14 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162896) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Актогайский районный бюджет на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 174 680,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –866184 тысяч тенге;
неналоговые поступления –18922 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –2612 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 286 962,2 тысяч тенге;
2) затраты –6 347 066,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –39 862 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –80 679 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –40817 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -212 248 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 212 248 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2022 год бюджетам сельских округов 291374 тысяч тенге на расходы текущего и капитального характера:
15150 тысяч тенге- на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
127359 тысяч тенге-на реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
148 865 тысяч тенге-на благоустройство и озеленение населенных пунктов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области
от 15 ноября 2022 года
№ 132/28
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области от
24 декабря 2021 года

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 68/14 "2022-2024 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 қарашадағы № 132/28 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2022 - 2024 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 68/14 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162896 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 174 680,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 866 184 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 922 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 612 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 286 962,2 мың теңге;
2) шығындар – 6 347 066,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 862 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 80 679 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 40817 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 212 248 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 212 248 мың теңге.";
шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің бюджеттеріне ағымдағы және күрделі сипаттағы шығыстарға 291 374 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін:
15 150 тысяч тенге- азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының,
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
127 359 тысяч тенге- "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
148 865 тысяч тенге- елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Ташенев
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2022 жылғы
15 қараша № 132/28
шешіміне қосымша
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
24 желтоқсандағы