О бюджете сельских округов, сел и поселков города Экибастуза на 2023 - 2025 годы
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 27 декабря 2022 года № 190/25. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 15 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Солнечный на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 143 299 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 100 720 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 794 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 41 785 тысяч тенге;
2) затраты – 148 663 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 364 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 364 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области 29.08.2023 № 48/6 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет поселка Шидерты на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 145 161 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 455 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 77 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 865 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 127 764 тысячи тенге;
2) затраты – 145 759 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -598 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 598 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области 29.08.2023 № 48/6 (вводится в действие с 01.01.2023).

2023 - 2025 жылдарға арналған Екібастұз қаласының ауылдық округтерінің, ауылдарының және поселкелерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 190/25 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 15-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2- тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Солнечный поселкесінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 143 299 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 100 720 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 794 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 41 785 мың теңге;
2) шығындар – 148 663 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 364 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 364 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 29.08.2023 № 48/6 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 – 2025 жылдарға арналған Шідерті поселкесінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 145 161 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 455 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 77 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 865 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 127 764 мың теңге;
2) шығындар – 145 759 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -598 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 598 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 29.08.2023 № 48/6 ( 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

3. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 363 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 957 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 55 406 тысяч тенге;
2) затраты – 57 363 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области 29.08.2023 № 48/6 (вводится в действие с 01.01.2023).
4. Утвердить бюджет Байетского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 180 324 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 188 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 177 136 тысяч тенге;
2) затраты – 180 924 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -600 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 600 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области 29.08.2023 № 48/6 (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Утвердить бюджет Железнодорожного сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 932 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 252 тысячи тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – 36 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 72 644 тысячи тенге;
2) затраты – 93 211 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;

3. 2023 – 2025 жылдарға арналған Ақкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 363 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 957 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 55 406 мың теңге;
2) шығындар – 57 363 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 29.08.2023 № 48/6 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2023 – 2025 жылдарға арналған Бәйет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 180 324 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 188 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 177 136 мың теңге;
2) шығындар – 180 924 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -600 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 600 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 29.08.2023 № 48/6 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2023 – 2025 жылдарға арналған Теміржол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 92 932 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 252 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 36 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 72 644 мың теңге;
2) шығындар – 93 211 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 575 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 575 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области 29.08.2023 № 48/6 (вводится в действие с 01.01.2023).
11. Утвердить бюджет села Шиқылдақ на 2023-2025 годы согласно приложениям 31, 32, 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 892 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 837 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 61 005 тысяч тенге;
2) затраты – 63 374 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 482 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 482 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области 29.08.2023 № 48/6 (вводится в действие с 01.01.2023).
12. Учесть в бюджете сельских округов, сел и поселков на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из Экибастузского городского бюджета, в том числе:
поселок Солнечный – 5 163 тысячи тенге;
поселок Шидерты – 94 912 тысяч тенге;
Аккольский сельский округ – 45 606 тысяч тенге;
Байетский сельский округ – 37 603 тысячи тенге;
Железнодорожный сельский округ – 41 644 тысячи тенге;
Қояндинский сельский округ – 55 615 тысяч тенге;
Сарыкамысский сельский округ – 37 371 тысяча тенге;
Торт-Кудукский сельский округ – равно нулю;
Экибастузский сельский округ – 68 441 тысяча тенге;
село имени академика Алькея Маргулана – 32 789 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 575 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 575 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 29.08.2023 № 48/6 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2023 – 2025 жылдарға арналған Шиқылдақ ауылының бюджеті тиісінше 31, 32, 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 892 мың теңге,соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 837 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 61 005 мың теңге;
2) шығындар – 63 374 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -482 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 482 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 29.08.2023 № 48/6 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. Екібастұз қалалық бюджетінен 2023 жылға ауылдық округтерінің, ауылдарының және поселкелерінің бюджеттеріне берілетін, субвенциялар көлемдері ескерілсін, соның ішінде:
Солнечный поселкесі – 5 163 мың теңге;
Шідерті поселкесі – 94 912 мың теңге;
Ақкөл ауылдық округі – 45 606 мың теңге;
Бәйет ауылдық округі – 37 603 мың теңге;
Теміржол ауылдық округі – 41 644 мың теңге;
Қоянды ауылдық округі – 55 615 мың теңге;
Сарықамыс ауылдық округі – 37 371 мың теңге;
Төрт-Құдық ауылдық округі – нөлге тең;
Екібастұз ауылдық округі – 68 441 мың теңге;
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл – 32 789 мың теңге;

село Шиқылдақ – 46 851 тысяча тенге.
13. Учесть в бюджете сельских округов, сел и поселков на 2023 год целевые трансферты, выделенные из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 34.
14. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Экибастузского городского маслихата Б. Куспеков
Приложение 1 к решению
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 27 декабря 2022 года
№ 190/25
Бюджет поселка Солнечный на 2023 год

Шиқылдақ ауылы – 46 851 мың теңге.
13. 2022 жылға арналған ауылдық округтердің, ауылдардың және поселкелердің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттер 34-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
14. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
15. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының хатшысы Б. Куспеков
шешіміне 1- қосымша
2023 жылға арналған Солнечный поселкесінің бюджеті