О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2021 года № 79 "О бюджетах села, сельских округов Федоровского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 18 ноября 2022 года № 160. Прекращено действие в связи с истечением срока
Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах села, сельских округов Федоровского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 79 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Банновского сельского округа Федоровского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 41665,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3733,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 37932,0 тысяч тенге;
2) затраты – 42276,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 611,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 611,9 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Вишневого сельского округа Федоровского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24923,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1260,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23647,9 тысячи тенге;
2) затраты – 25268,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 344,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 344,1 тысячи тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Камышинского сельского округа Федоровского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 35349,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3844,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 79 "Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2022 жылғы 18 қарашадағы № 160 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 79 "Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41665,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3733,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 37932,0 мың теңге;
2) шығындар – 42276,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 611,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 611,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Федоров ауданы Вишневый ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24923,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1260,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23647,9 мың теңге;
2) шығындар – 25268,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге,
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 344,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 344,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Федоров ауданы Камышин ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35349,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3844,0 мың теңге;