О бюджетах сел и сельских округов Денисовского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 29 декабря 2022 года № 115. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Архангельского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 053,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 775,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 93,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 34 185,2 тысячи тенге;
2) затраты – 42 053,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.12.2023 № 92 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете Архангельского сельского округа на 2023 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 15 967,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Архангельского сельского округа на 2023 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
1) благоустройство сельского округа;
2) монтаж уличного освещения.
3-1. Учесть, что в бюджете Архангельского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 28.04.2023 № 23 (вводится в действие с 01.01.2023).
4. Утвердить бюджет Аршалинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 515,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 108,0 тысячи тенге;

Денисов ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 115 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Архангельск ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 053,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 775,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 93,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 34 185,2 мың теңге;
2) шығындар – 42 053,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.12.2023 № 92 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Архангельск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 15 967,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Архангельск ауылдық округінің бюджетінде заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін:
1) ауылдық округті абаттандыруға;
2) көше жарығын монтаждауға.
3-1. Архангельск ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 0,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 28.04.2023 № 23 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Аршалы ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 515,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 108,0 мың теңге;

неналоговым поступлениям – 79,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 153,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 50 175,0 тысяч тенге;
2) затраты – 56 805,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 290,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 290,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.12.2023 № 92 (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Учесть, что в бюджете Аршалинского сельского округа на 2023 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 30 803,0 тысячи тенге.
5-1. Учесть, что в бюджете Аршалинского сельского округа предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на:
1) монтаж уличного освещения.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 28.04.2023 № 23 (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Утвердить бюджет Аятского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 412,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 713,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 95,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 45 604,5 тысяча тенге;
2) затраты – 53 677,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 264,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 264,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.12.2023 № 92 (вводится в действие с 01.01.2023).
7. Учесть, что в бюджете Аятского сельского округа на 2023 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 20 892,0 тысячи тенге.
7-1. Учесть, что в бюджете Аятского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 1,8 тысяч тенге.

салықтық емес түсімдер бойынша – 79,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 153,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 50 175,0 мың теңге;
2) шығындар – 56 805,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -290,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 290,1 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.12.2023 № 92 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2023 жылға арналған Аршалы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 30 803,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5-1. Аршалы ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) көше жарығын орнату.
Ескерту. Шешім 5-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 28.04.2023 № 23 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Әйет ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 412,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 713,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 95,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 45 604,5 мың теңге;
2) шығындар – 53 677,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 264,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 264,5 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.12.2023 № 92 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2023 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 20 892,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7-1. Әйет ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 1,8 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 28.04.2023 № 23 (вводится в действие с 01.01.2023).
7-2. Учесть, что в бюджете Аятского сельского округа предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на:
1) монтаж уличного освещения.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-2 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 28.04.2023 № 23 (вводится в действие с 01.01.2023).
8. Утвердить бюджет села Глебовка на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 145,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 507,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 59,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 48 579,0 тысяч тенге;
2) затраты – 51 249,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 104,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 104,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.12.2023 № 92 (вводится в действие с 01.01.2023).
9. Учесть, что в бюджете села Глебовка на 2023 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 23 153,0 тысячи тенге.
10. Учесть, что в бюджете села Глебовка на 2023 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на благоустройство села.
10-1. Учесть, что в бюджете села Глебовка предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 28.04.2023 № 23 (вводится в действие с 01.01.2023).
11. Утвердить бюджет Денисовского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 556 666,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 48 044,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 10,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 345,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 508 267,8 тысяч тенге;

Ескерту. Шешім 7-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 28.04.2023 № 23 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
7-2. Әйет ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) көше жарығын орнату.
Ескерту. Шешім 7-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 28.04.2023 № 23 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Глебовка ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 145,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 507,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 59,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 48 579,0 мың теңге;
2) шығындар – 51 249,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 104,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 104,0 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.12.2023 № 92 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2023 жылға арналған Глебовка ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 26 511,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
10. 2023 жылға арналған Глебовка ауылының бюджетінде ауылды абаттандыруға аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
10-1. Глебовка ауылының бюджетінде, аудан бюджетіне 0,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 10-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 28.04.2023 № 23 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Денисов ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 561 005,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 48 044,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 345,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 508 267,8 мың теңге;

2) затраты – 563 825,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 158,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 158,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.12.2023 № 92 (вводится в действие с 01.01.2023).
12. Учесть, что в бюджете Денисовского сельского округа на 2023 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 60 731,0 тысяча тенге.
13. Учесть, что в бюджете Денисовского сельского округа на 2023 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) благоустройство сельского округа;
2) приобретение компьютерной техники.
13-1. Учесть, что в бюджете Денисовского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов в бюджет района в сумме 3,0 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 13-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 28.04.2023 № 23 (вводится в действие с 01.01.2023).
13-2. Учесть, что в бюджете Денисовского сельского округа предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на:
1) монтаж уличного освещения;
2) средний ремонт улицы Чапаева в границах улицы Строительная - улицы Амангельды и в границах улицы Горького - улицы Калинина в селе Денисовка Денисовского района;
3) средний ремонт улицы Дорожная в селе Денисовка Денисовского района;
4) средний ремонт улицы Юбилейная в селе Некрасовка Денисовского района;
5) средний ремонт улицы Октябрьская в селе Денисовка Денисовского района.
Сноска. Решение дополнено пунктом 13-2 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 28.04.2023 № 23 (вводится в действие с 01.01.2023).
14. Утвердить бюджет Красноармейского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 344 952,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 412,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 123,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 336 417,0 тысяч тенге;
2) затраты – 345 854,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

2) шығындар – 563 825,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 158,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 158,7 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.12.2023 № 92 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2023 жылға арналған Денисов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 60 731,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. 2023 жылға арналған Денисов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) ауылдық округті абаттандыруға;
2) компьютерлік техника сатып алуға.
13-1. Денисов ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 3,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 13-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 28.04.2023 № 23 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
13-2. Денисов ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) көше жарығын орнату;
2) Денисов ауданы Денисовка ауылындағы Чапаев көшесін Строительная көшесінің шекарасында - Амангелді көшесін Горький көшесі - Калинин көшесінің шекарасында орташа жөндеуге;
3) Денисов ауданы Денисовка ауылындағы Дорожная көшесін орташа жөндеуге;
4) Денисов ауданы Некрасовка ауылындағы Юбилейная көшесін орташа жөндеуге;
5) Денисов ауданы Денисовка ауылындағы Октябрьская көшесін орташа жөндеуге.
Ескерту. Шешім 13-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 28.04.2023 № 23 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. Красноармейск ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 344 952,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 412,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 123,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 336 417,0 мың теңге;
2) шығындар – 345 854,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 902,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 902,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 14 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.12.2023 № 92 (вводится в действие с 01.01.2023).
15. Учесть, что в бюджете Красноармейского сельского округа на 2023 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 20 237,0 тысяч тенге.
16. Учесть, что в бюджете Красноармейского сельского округа на 2023 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) приобретение автотранспортного средства;
2) устройство хоккейного корта;
3) обеспечение функционирования автомобильных дорог.
17. Учесть, что в бюджете Красноармейского сельского округа на 2023 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из вышестоящих бюджетов на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" по проектам "Средний ремонт улицы Октябрьская в селе Фрунзенское Денисовского района" и "Средний ремонт улицы Комсомольская в селе Фрунзенское Денисовского района".
17-1 Учесть, что в бюджете Красноармейского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,3 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 28.04.2023 № 23 (вводится в действие с 01.01.2023).
17-2. Учесть, что в бюджете Красноармейского сельского округа предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на:
1) монтаж уличного освещения.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17-2 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 28.04.2023 № 23 (вводится в действие с 01.01.2023).
18. Утвердить бюджет села Крымское на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 147 980,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 850,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 44,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 144 086,3 тысяч тенге;
2) затраты – 148 168,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -902,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 902,0 мың теңге.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.12.2023 № 92 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. 2023 жылға арналған Красноармейск ауылдық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 20 237,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
16. 2023 жылға арналған Красноармейск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) автокөлік құралын сатып алуға;
2) хоккей кортының құрылысына;
3) автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге.
17. 2023 жылға арналған Красноармейск ауылдық округінің бюджетінде "Денисов ауданының Фрунзе ауылындағы Октябрьская көшесін орташа жөндеу" және "Денисов ауданының Фрунзе ауылындағы Комсомольская көшесін орташа жөндеу" жобалары бойынша "Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға жоғары тұрған бюджеттерден ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
17-1 Красноармейск ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 0,3 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 17-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 28.04.2023 № 23 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
17-2. Красноармейск ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) көше жарығын орнату.
Ескерту. Шешім 17-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 28.04.2023 № 23 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. Қырым ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 147 980,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 850,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 44,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 144 086,3 мың теңге;
2) шығындар – 148 168,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 188,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 188,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.12.2023 № 92 (вводится в действие с 01.01.2023).
19. Учесть, что в бюджете села Крымское на 2023 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 19 529,0 тысяч тенге.
20. Учесть, что в бюджете села Крымское на 2023 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из вышестоящих бюджетов на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" по проектам "Средний ремонт улицы Комсомольская в селе Крымское Денисовского района" и "Средний ремонт улицы Целинная в селе Крымское Денисовского района".
20-1 Учесть, что в бюджете села Крымское предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 20-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 28.04.2023 № 23 (вводится в действие с 01.01.2023).
20-2 Учесть, что в бюджете села Крымское предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на:
1) монтаж уличного освещения.
Сноска. Решение дополнено пунктом 20-2 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 28.04.2023 № 23 (вводится в действие с 01.01.2023).
21. Утвердить бюджет села Перелески на 2023-2025 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 453,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 364,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 127,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 49 962,0 тысячи тенге;
2) затраты – 55 767,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 314,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 314,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.12.2023 № 92 (вводится в действие с 01.01.2023).

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 188,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 188,4 мың теңге.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.12.2023 № 92 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
19. 2023 жылға арналған Қырым ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 19 529,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
20. 2023 жылға арналған Қырым ауылының бюджетінде "Денисов ауданының Қырым ауылындағы Комсомольская көшесін орташа жөндеу" және "Денисов ауданының Қырым ауылындағы Целинная көшесін орташа жөндеу" жобалары бойынша "Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға жоғары тұрған бюджеттерден ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін
20-1 Қырым ауылының бюджетінде, аудан бюджетіне 0,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 20-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 28.04.2023 № 23 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
20-2. Қырым ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) көше жарығын орнату.
Ескерту. Шешім 20-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 28.04.2023 № 23 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
21. Перелески ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 453,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 364,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 127,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 49 962,0 мың теңге;
2) шығындар – 55 767,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 314,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 314,2 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.12.2023 № 92 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

22. Учесть, что в бюджете села Перелески на 2023 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 19 534,0 тысячи тенге.
22-2 Учесть, что в бюджете села Перелески предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на:
1) монтаж уличного освещения.
Сноска. Решение дополнено пунктом 22-2 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 28.04.2023 № 23 (вводится в действие с 01.01.2023).
23. Утвердить бюджет Покровского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 174,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 822,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 900,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21 452,0 тысячи тенге;
2) затраты – 27 259,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 85,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 85,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.12.2023 № 92 (вводится в действие с 01.01.2023).
24. Учесть, что в бюджете Покровского сельского округа на 2023 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 19 900,0 тысяч тенге.
25. Исключен решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 28.04.2023 № 23 (вводится в действие с 01.01.2023).
25-1 Учесть, что в бюджете Покровского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,2 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 25-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 28.04.2023 № 23 (вводится в действие с 01.01.2023).
26. Утвердить бюджет Приреченского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

22. 2023 жылға арналған Перелески ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 19 534,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
22-1 Перелески ауылының бюджетінде, аудан бюджетіне 0,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 22-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 28.04.2023 № 23 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
22-2. Перелески ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) көше жарығын орнату.
Ескерту. Шешім 22-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 28.04.2023 № 23 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
23. Покров ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 174,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 822,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 900,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21 452,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 259,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -85,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 85,4 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.12.2023 № 92 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2023 жылға арналған Покров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 19 900,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
25. Алып тасталды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 28.04.2023 № 23 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
25-1 Покров ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 0,2 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 25-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 28.04.2023 № 23 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. Приречен ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 54 307,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 995,4 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 320,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 42 992,0 тысячи тенге;
2) затраты – 54 570,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 263,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 263,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 26 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.12.2023 № 92 (вводится в действие с 01.01.2023).
27. Учесть, что в бюджете Приреченского сельского округа на 2023 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 22 220,0 тысяч тенге.
28. Учесть, что в бюджете Приреченского сельского округа на 2023 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, на устройство спортивной площадки.
29. Утвердить бюджет Свердловского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 084,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 647,5 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 43,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 36 393,8 тысячи тенге;
2) затраты – 41 257,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 173,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 173,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 29 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.12.2023 № 92 (вводится в действие с 01.01.2023).
30. Учесть, что в бюджете Свердловского сельского округа на 2023 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 18 079,0 тысяч тенге.
31. Учесть, что в бюджете Свердловского сельского округа на 2023 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:

1) кірістер – 54 307,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 995,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 320,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 42 992,0 мың теңге;
2) шығындар – 54 570,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 263,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 263,5 мың теңге.
Ескерту. 26-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.12.2023 № 92 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
27. 2023 жылға арналған Приречен ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 22 220,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
28. Приреченка ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен, оның ішінде спорт алаңын орнатуға ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
29. Свердлов ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 084,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 647,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 43,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 36 393,8 мың теңге;
2) шығындар – 41 230,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 173,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 173,0 мың теңге.
Ескерту. 29-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.12.2023 № 92 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
30. 2023 жылға арналған Свердлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 18 079,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
31. 2023 жылға арналған Свердлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін:

1) приобретение автотранспортного средства;
2) благоустройство сельского округа.
32. Утвердить бюджет Тельманского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 727,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 823,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 312,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 59 592,2 тысячи тенге;
2) затраты – 67 483,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 756,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 756,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 32 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.12.2023 № 92 (вводится в действие с 01.01.2023).
33. Учесть, что в бюджете Тельманского сельского округа на 2023 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 25 448,0 тысяч тенге.
34. Учесть, что в бюджете Тельманского сельского округа на 2023 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, на приобретение компьютерной техники.

1) автокөлік құралын сатып алуға;
2) ауылдық округті абаттандыруға.
32. Тельман ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 727,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 823,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 312,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 59 592,2 мың теңге;
2) шығындар – 67 483,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 756,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 756,7 мың теңге.
Ескерту. 32-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.12.2023 № 92 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
33. 2023 жылға арналған Тельман ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 25 448,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
34. 2023 жылға арналған Тельман ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен, оның ішінде компьютерлік техниканы сатып алуға ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.

34-1 Учесть, что в бюджете Тельманского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,7 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 34-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 28.04.2023 № 23 (вводится в действие с 01.01.2023).
35. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Денисовского районного маслихата А. Мурзабаев
Приложение 1
к решению Денисовского
районного маслихата

34-1 Тельман ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 0,7 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 34-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 28.04.2023 № 23 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
35. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Денисов аудандық мәслихатының хатшысы А. Мұрзабаев
Денисов аудандық мәслихатының