О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2021 года № 82 "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Аулиекольского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 30 ноября 2022 года № 161. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Аулиекольского района на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 82 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Аулиеколь на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 110 191,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 32 840,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 333,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 194,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 75 824,8 тысяч тенге;
2) затраты – 112 737,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 545,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 545,8 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Коктал на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 227,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 930,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 30,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20 267,0 тысяч тенге;
2) затраты – 28 385,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 158,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 158,3 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Первомайское на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 455,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 827,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 33,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20 595,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 82 "Әулиекөл ауданының ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 161 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 82 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауылының 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер– 110 191,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 32 840,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 333,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –1 194,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 75 824,8 мың теңге;
2) шығындар – 112 737,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 545,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 545,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Көктал ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 227,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 930,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 30,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20 267,0 мың теңге;
2) шығындар – 28 385,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 158,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 158,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Первомай ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8, және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 455,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 827,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 33,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20 595,0 мың теңге;

2) затраты –22 693,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 238,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 238,4 тысячи тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Тимофеевка на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 676,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 164,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 30,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24 472,0 тысячи тенге;
2) затраты – 28 788,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 112,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 112,1 тысяча тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет поселка Кушмурун на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 445 191,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 889,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 562,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 470,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 428 270,8 тысяч тенге;
2) затраты – 446 363,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 171,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 171,6 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Аманкарагайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 122 747,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21 086,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 91,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 680,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 100 890,6 тысяч тенге;
2) затраты – 124 818,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 071,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 071,2 тысячи тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:

2) шығындар – 22 693,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 238,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 238,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Тимофеев ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11, және 12- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 676,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 164,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 30,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 10,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24 472,0 мың теңге;
2) шығындар – 28 788,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 112,1мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 112,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Құсмұрын кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –445 191,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 15 889,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 562,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 470,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 428 270,8 мың теңге;
2) шығындар – 446 363,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 171,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 171,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Аманқарағай ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 122 747,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 21 086,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 91,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 680,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 100 890,6 мың теңге;
2) шығындар – 124 818,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 071,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 071,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"13. Утвердить бюджет Диевского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 442,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 521,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 144,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 50,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 30 727,0 тысяч тенге;
2) затраты – 37 232,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 790,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 790,7 тысяч тенге.";
пункт 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Казанбасского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 759,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 614,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 235,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28 890,0 тысяч тенге;
2) затраты – 34 968,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 209,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 209,4 тысячи тенге.";
пункт 17 указанного решения изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Москалевского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 839,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 811,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 30,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26 988,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29 382,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 543,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 543,9 тысяч тенге.";
пункт 19 указанного решения изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет Новонежинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 676,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям –8 667,0 тысяч тенге;

"13. Диев ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 442,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 521,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 144,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 50,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 30 727,0 мың теңге;
2) шығындар – 37 232,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 790,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 790,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Қазанбасы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23, және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 759,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 614,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 235,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 20,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 28 890,0 мың теңге;
2) шығындар – 34 968,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 209,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 209,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 17- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Москалев ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26, және 27- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 839,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша –1 811,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 30,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 10,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26 988,0 мың теңге;
2) шығындар – 29 382,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 543,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 543,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 19- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"19. Новонежин ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29, және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 676,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 667,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 463,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 463,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 и 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Аулиекольского районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение 1
к решению маслихата

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 463,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 463,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 және 37-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әулиекөл аудандық мәслихатының хатшысы Д. Қойшыбаев
Мәслихаттың