Мамандандырылған мекемелердің артықшылықтары мен иммунитеттері туралы конвенцияға Қазақстан Республикасының ескертпесін және мәлімдемесін алып тастау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2026 жылғы 17 маусымдағы № 313-VIII ҚРЗ
Қазақстан Республикасы "Мамандандырылған мекемелердің артықшылықтары мен иммунитеттері туралы конвенцияны ратификациялау туралы" 2020 жылғы 21 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңында көрсетілген ескертпені және мәлімдемені алып тастасын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ

О снятии оговорки и заявления Республики Казахстан к Конвенции о привилегиях и иммунитетах специализированных учреждений
Закон Республики Казахстан от 17 июня 2026 года № 313-VIII ЗРК
Республике Казахстан снять оговорку и заявление, указанные в Законе Республики Казахстан от 21 мая 2020 года "О ратификации Конвенции о привилегиях и иммунитетах специализированных учреждений".
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ