Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Француз Республикасының Үкіметі арасындағы адамдарды реадмиссиялау туралы келісімді ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2026 жылғы 9 ақпандағы № 262-VIII ҚРЗ
2024 жылғы 5 қарашада Парижде жасалған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Француз Республикасының Үкіметі арасындағы адамдарды реадмиссиялау туралы келісім ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ

О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Французской Республики о реадмиссии лиц
Закон Республики Казахстан от 9 февраля 2026 года № 262-VIII ЗРК
Ратифицировать Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Французской Республики о реадмиссии лиц, совершенное в Париже 5 ноября 2024 года.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ