Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Моңғолия Үкіметі арасындағы зейнетақы саласындағы ынтымақтастық туралы келісімді ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2026 жылғы 9 ақпандағы № 261-VIII ҚРЗ
2024 жылғы 29 қазанда Ұлан-Батырда жасалған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Моңғолия Үкіметі арасындағы зейнетақы саласындағы ынтымақтастық туралы келісім ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ

О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Монголии о сотрудничестве в пенсионной сфере
Закон Республики Казахстан от 9 февраля 2026 года № 261-VIII ЗРК
Ратифицировать Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Монголии о сотрудничестве в пенсионной сфере, совершенное в Улан-Баторе 29 октября 2024 года.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ