Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Армения Республикасының Үкіметі арасындағы көші-қон саласындағы ынтымақтастық туралы келісімді ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2025 жылғы 15 қазандағы № 222-VIII ҚРЗ
2024 жылғы 15 сәуірде Ереванда жасалған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Армения Республикасының Үкіметі арасындағы көші-қон саласындағы ынтымақтастық туралы келісім ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ

О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Армения о сотрудничестве в области миграции
Закон Республики Казахстан от 15 октября 2025 года № 222-VIII ЗРК
Ратифицировать Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Армения о сотрудничестве в области миграции, совершенное в Ереване 15 апреля 2024 года.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ