Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2026 жылғы 27 тамыздағы № 30/265-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылы 28 тамызда № 39727 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының төрағасы Д. Рыпаков
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының
2026 жылғы 27 тамыздағы
№ 30/265-VIII шешіміне
қосымша
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Шығыс Қазақстан облысының (қаланың, ауданның) құрметті азаматы" атағын беру қағидаларын бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 14 шілдедегі № 14/187-IV шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2512 болып тіркелген).
2. "Шығыс Қазақстан облысының (қаланың, ауданның) құрметті азаматы" атағын беру ережесін бекіту туралы" 2009 жылғы 14 шілдедегі № 14/187-IV шешімге өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 27 қыркүйектегі № 32/382-IV шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2557 болып тіркелген).
3. "Шығыс Қазақстан облысының (қаланың, ауданның) құрметті азаматы" атағын беру ережесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 14 шілдедегі № 14/187-IV шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 17/200-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3158 болып тіркелген).
4. "Шығыс Қазақстан облысының (қаланың, ауданның) құрметті азаматы" атағын беру ережесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 14 шілдедегі № 14/187-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 24 мамырдағы № 13/113-VIII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9022-16 болып тіркелген).
5. "Шығыс Қазақстан облысының (қаланың, ауданның) құрметті азаматы" атағын беру қағидаларын бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 14 шілдедегі № 14/187-IV шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 9 сәуірдегі № 20/169-VIII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9169-16 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Восточно-Казахстанского областного маслихата
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 августа 2026 года № 30/265-VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 августа 2026 года № 39727
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Восточно-Казахстанского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Восточно-Казахстанского областного маслихата Д. Рыпаков
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 27 августа 2026 года
№ 30/265-VIII
Перечень утративших силу некоторых решений Восточно-Казахстанского областного маслихата
1. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июля 2009 года № 14/187-IV "Об утверждении Правил присвоения звания "Почетный гражданин Восточно-Казахстанской области (города, района)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2512).
2. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 сентября 2011 года № 32/382-IV "О внесении изменения в решение от 14 июля 2009 года № 14/187-IV "Об утверждении Правил присвоения звания "Почетный гражданин Восточно-Казахстанской области (города, района)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2557).
3. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2013 года № 17/200-V "О внесении изменения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июля 2009 года № 14/187-IV "Об утверждении Правил присвоения звания "Почетный гражданин Восточно-Казахстанской области (города, района)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3158).
4. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24 мая 2024 года № 13/113-VIII "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июля 2009 года № 14/187-IV "Об утверждении Правил присвоения звания "Почетный гражданин Восточно-Казахстанской области (города, района)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9022-16).
5. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 апреля 2025 года № 20/169-VIII "О внесении изменения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июля 2009 года № 14/187-IV "Об утверждении Правил присвоения звания "Почетный гражданин Восточно-Казахстанской области (города, района)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9169-16).