"Түлкібас ауданының елді мекендердің жеріне (үй маңындағы учаскелерді қоспағанда) арналған базалық салықтық мөлшерлемелерін арттыру туралы" Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 30/3-06 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2026 жылғы 13 мамырдағы № 47/4-08 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 15 мамырда № 38716 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Түлкібас ауданының елді мекендердің жеріне (үй маңындағы учаскелерді қоспағанда) арналған базалық салықтық мөлшерлемелерін арттыру туралы" Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 30/3-06 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4753 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық маслихаттың төрағасы С. Сарсенбаев

О признании утратившим силу решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 14 сентября 2018 года № 30/3-06 "О повышении базовой налоговой ставки на земли населенных пунктов (за исключением придомовых участков) Тюлькубасского района"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 13 мая 2026 года № 47/4-08. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 мая 2026 года № 38716
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Тюлькубасский районный маслихат Туркестанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 14 сентября 2018 года № 30/3-06 "О повышении базовой налоговой ставки на земли населенных пунктов (за исключением придомовых участков) Тюлькубасского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4753).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата С. Сарсенбаев