"Кентау қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 12 наурыздағы № 93 шешімінің күшін жою туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2026 жылғы 13 ақпандағы № 257 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 19 ақпанда № 38008 болып тiркелдi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Кентау қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 12 наурыздағы № 93 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6480-13 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
А. Басаров

О признании утратившим силу решения Кентауского городского маслихата от 12 марта 2024 года № 93 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Кентау"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 13 февраля 2026 года № 257. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 февраля 2026 года № 38008
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кентауского городского маслихата от 12 марта 2024 года №93 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Кентау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6480-13).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
А. Басаров