"Успен ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салықтар мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 ақпандағы № 85/16 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2026 жылғы 26 мамырдағы № 231/52 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 29 мамырда № 38826 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Павлодар облысы Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Успен ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салықтар мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 ақпандағы № 85/16 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7497-14 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Успен аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Бараисов

О признании утратившим силу решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 28 февраля 2024 года № 85/16 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Успенском районе"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 26 мая 2026 года № 231/52. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 мая 2026 года № 38826
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Успенский районный маслихат Павлодарской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 28 февраля 2024 года № 85/16 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Успенском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7497-14).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Успенского районного маслихата Ж. Бараисов