Павлодар облысы әкімдігінің 2022 жылғы 19 қазандағы "Павлодар облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы" № 303/4 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2026 жылғы 8 сәуірдегі № 89/1 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 10 сәуірде № 38387 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2022 жылғы 19 қазандағы "Павлодар облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы" № 303/4 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30261 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Павлодар облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны, оның ресми жарияланғанынан кейін Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі
А. Байханов

О признании утратившим силу постановление акимата Павлодарской области от 19 октября 2022 года № 303/4 "Об утверждении перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Павлодарской области"
Постановление акимата Павлодарской области от 8 апреля 2026 года № 89/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 апреля 2026 года № 38387
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Павлодарской области от 19 октября 2022 года № 303/4 "Об утверждении перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 30261).
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области
А. Байханов