Павлодар облыстық мәслихатының 2025 жылғы 25 ақпандағы "Павлодар облысында ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы" № 183/19 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2026 жылғы 26 наурыздағы № 260/29 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 31 наурызда № 38243 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының 2025 жылғы 25 ақпандағы "Павлодар облысында ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы" № 183/19 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7641-14 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының төрағасы
И. Теренченко

О признании утратившим силу решения Павлодарского областного маслихата от 25 февраля 2025 года № 183/19 "Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения в Павлодарской области"
Решение Павлодарского областного маслихата от 26 марта 2026 года № 260/29. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 марта 2026 года № 38243
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Павлодарского областного маслихата от 25 февраля 2025 года № 183/19 "Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения в Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7641-14).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского областного маслихата
И. Теренченко