Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімінің 2026 жылғы 11 маусымдағы № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 11 маусымда № 38946 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес Қостанай облысы Қарасу ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімінің қосымшасына сәйкес Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Қарасу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің ресми жарияланғанынан кейін оның Қарасу ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауданы әкімінің міндетін атқарушы Н. Амиров
Әкімінің
2026 жылғы 11 маусымдағы
№ 2 шешіміне
қосымша
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қарасу ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімінің 2021 жылғы 13 тамыздағы № 2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24055 болып тіркелген).
2. "Қарасу ауданы әкімінің 2021 жылғы 13 тамыздағы № 2 "Қарасу ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімінің 2023 жылғы 9 қарашадағы № 2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10077 болып тіркелген).
3. "Қарасу ауданы әкімінің 2021 жылғы 13 тамыздағы № 2 "Қарасу ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімінің 2025 жылғы 6 наурыздағы № 1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10399-10 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений акима Карасуского района Костанайской области
Решение акима Карасуского района Костанайской области от 11 июня 2026 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 июня 2026 года № 38946
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" аким Карасуского района Костанайской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения акима Карасуского района Костанайской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Карасуского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Карасуского района после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Карасуского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Карасуского района Н. Амиров
Приложение
к решению акима
от 11 июня 2026 года
№ 2
Перечень утративших силу некоторых решений акима Карасуского района Костанайской области
1. Решение акима Карасуского района Костанайской области от 13 августа 2021 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Карасуского района" О внесении изменений в решение акима Карасуского района (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24055).
2. Решение акима Карасуского района Костанайской области от 9 ноября 2023 года № 2 "О внесении изменения в решение акима Карасуского района от 13 августа 2021 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Карасуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10077).
3. Решение акима Карасуского района Костанайской области от 6 марта 2025 года № 1 "О внесении изменений в решение акима Карасуского района от 13 августа 2021 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Карасуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10399-10).