Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімінің 2026 жылғы 25 маусымдағы № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 25 маусымда № 39077 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Қамысты ауданының әкім ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Қамысты ауданының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен қамтамасыз етсін:
1) Осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) Осы шешімді Қамысты ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында ресми жарияланғаннан кейін орналастыруын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қамысты ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қамысты ауданының әкімі Е. Жаулыбаев
Қамысты ауданының әкімінің
2026 жылғы 25 маусымдағы
№ 2 шешіміне
қосымша
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімінің 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 1 "Қамысты ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9077 болып тіркелген).
2. Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімінің 2021 жылғы 8 желтоқсандағы № 3 "Қамысты ауданы әкімінің 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 1 "Қамысты ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25731 болып тіркелген).
3. Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімінің 2022 жылғы 12 қыркүйектегі № 3 "Қамысты ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы "Қамысты ауданы әкімінің 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 1 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29517 болып тіркелген).
4. Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімінің 2025 жылғы 15 сәуірдегі № 2 "Қамысты ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы Қамысты ауданы әкімінің 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 1 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10424-10 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений акима Камыстинского района Костанайской области
Решение акима Камыстинского района Костанайской области от 25 июня 2026 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июня 2026 года № 39077
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" аким Камыстинского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения акима Камыстинского района Костанайской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Камыстинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Камыстинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Камыстинского района".
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Камыстинского района Е. Жаулыбаев
Приложение
к решению акима
Камыстинского района
от 25 июня 2026 года
№ 2
Перечень утративших силу некоторых решений акима Камыстинского района Костанайской области
1. Решение акима Камыстинского района Костанайской области от 3 апреля 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Камыстинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9077).
2. Решение акима Камыстинского района Костанайской области от 8 декабря 2021 года № 3 "О внесении изменения в решение акима Камыстинского района от 3 апреля 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Камыстинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25731).
3. Решение акима Камыстинского района Костанайской области от 12 сентября 2022 года № 3 "О внесении изменения в решение акима Камыстинского района от 3 апреля 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Камыстинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29517).
4. Решение акима Камыстинского района Костанайской области от 15 апреля 2025 года № 2 "О внесении изменения в решение акима Камыстинского района от 3 апреля 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Камыстинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10424-10).