"Жітіқара ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Жітіқара аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 248 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2026 жылғы 1 шілдедегі № 432 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 3 шілдеде № 39222 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жітіқара ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Жітіқара аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 248 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31658 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының төрағасы Н. Уразалинов

О признании утратившим силу решения Житикаринского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 248 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твҰрдых бытовых отходов по Житикаринскому району"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 1 июля 2026 года № 432. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 июля 2026 года № 39222
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Житикаринского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 248 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Житикаринскому району (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31658).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Житикаринского районного маслихата Н. Уразалинов