Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің кейбiр шешiмдерiнің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің 2026 жылғы 27 сәуірдегі № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 29 сәуірде № 38579 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысы Амангелді ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің кейбiр шешiмдерiнің күші жойылды деп танылсын.
2. "Амангелді ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жарияланғанынан кейін Амангелді ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Амангелді ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді ауданының әкімі К. Кеделбаев
Амангелді ауданы әкімдігінің
2026 жылғы 27 сәуірдегі
№ 3 шешіміне
қосымша
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Амангелді ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің 2020 жылғы 17 шілдедегі № 3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9337 болып тіркелген).
2. "Амангелді ауданы әкімінің 2020 жылғы 17 шілдедегі № 3 "Амангелді ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің 2021 жылғы 19 шілдедегі № 5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23605 болып тіркелген).
3. "Амангелді ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Амангелді ауданы әкімінің 2020 жылғы 17 шілдедегі № 3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің 2022 жылғы 2 наурыздағы № 3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27051 болып тіркелген).
4. "Амангелді ауданы әкімінің 2020 жылғы 17 шілдедегі № 3 "Амангелді ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің 2022 жылғы 8 қыркүйектегі № 6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29476 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений акима Амангельдинского района Костанайской области
Решение акима Амангельдинского района Костанайской области от 27 апреля 2026 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 апреля 2026 года № 38579
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" аким Амангельдинского района Костанайской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения акима Амангельдинского района Костанайской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Амангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Амангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Амангельдинского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Амангельдинского района К. Кеделбаев
Приложение
к решению акимата
Амангельдинского района
от 27 апреля 2026 года
№ 3
Перечень утративших силу некоторых решений акима Амангельдинского района Костанайской области
1. Решение акима Амангельдинского района Костанайской области от 17 июля 2020 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории Амангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9337).
2. Решение акима Амангельдинского района Костанайской области от 19 июля 2021 года № 5 "О внесении изменения в решение акима Амангельдинского района от 17 июля 2020 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории Амангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23605).
3. Решение акима Амангельдинского района Костанайской области от 2 марта 2022 года № 3 "О внесении изменения в решение акима Амангельдинского района от 17 июля 2020 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории Амангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27051).
4. Решение акима Амангельдинского района Костанайской области от 8 сентября 2022 года № 6 "О внесении изменения в решение акима Амангельдинского района от 17 июля 2020 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории Амангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29476).

5. "Амангелді ауданы әкімінің 2020 жылғы 17 шілдедегі № 3 "Амангелді ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 11 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31206 болып тіркелген).
6. "Амангелді ауданы әкімінің 2020 жылғы 17 шілдедегі № 3 "Амангелді ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің 2025 жылғы 15 сәуірдегі № 3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10425-10 болып тіркелген).

5. Решение акима Амангельдинского района Костанайской области от 21 декабря 2022 года № 11 "О внесении изменения в решение акима Амангельдинского района от 17 июля 2020 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории Амангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31206).
6. Решение акима Амангельдинского района Костанайской области от 15 апреля 2025 года № 3 "О внесении изменения в решение акима Амангельдинского района от 17 июля 2020 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории Амангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10425-10).