Қостанай облыстық мәслихаты кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2026 жылғы 2 наурыздағы № 273 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 13 наурызда № 38146 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихаты кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Қостанай облыстық мәслихатының 2021 жылғы 12 қарашадағы № 117 "Қостанай облысында ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25291 болып тіркелген).
2) Қостанай облыстық мәслихатының 2022 жылғы 7 желтоқсандағы № 252 "Қостанай облыстық мәслихатының 2021 жылғы 12 қарашадағы № 117 "Қостанай облысында ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31082 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихатының төрағасы С. Ещанов

О признании утратившими силу некоторых решений Костанайского областного маслихата
Решение маслихата Костанайской области от 2 марта 2026 года № 273. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 марта 2026 года № 38146
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Костанайского областного маслихата:
1) решение маслихата Костанайской области от 12 ноября 2021 года № 117 "Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения в Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25291);
2) решение маслихата Костанайской области от 7 декабря 2022 года № 252 "О внесении изменения в решение Костанайского областного маслихата от 12 ноября 2021 года № 117 "Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения в Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31082).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Костанайского областного маслихата С. Ещанов