Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 қарашадағы № 53 "Нұра ауданы елді мекендерінің жерлерін, бағалау аймақтарының шекараларын аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2026 жылғы 16 ақпандағы № 209 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 18 ақпанда № 37999 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1 және 2-тармақтарына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Нұра ауданы елді мекендерінің жерлерін, бағалау аймақтарының шекараларын аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 қарашадағы № 53 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6525-09 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Нұра аудандық мәслихатының төрағасы К. Жунусбеков

О признании утратившим силу решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 28 ноября 2023 года № 53 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Нуринского района"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 16 февраля 2026 года № 209. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 февраля 2026 года № 37999
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 1 и 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 28 ноября 2023 года № 53 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Нуринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6525-09).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Нуринского районного маслихата К. Жунусбеков