"Автотұрақтар (паркингтер) санаттарын бекіту және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген Қарағанды қаласының жерлеріне салықтың базалық мөлшерлемесін ұлғайту туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 мамырдағы № 410 шешiмiнің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2026 жылғы 17 тамыздағы № 389 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 19 тамызда № 39622 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Автотұрақтар (паркингтер) санаттарын бекіту және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген Қарағанды қаласының жерлеріне салықтың базалық мөлшерлемесін ұлғайту туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 мамырдағы № 410 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5354 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қалалық мәслихатының төрағасы А. Букенов

О признании утратившим силу решение Карагандинского городского маслихата от 15 мая 2019 года № 410 "Об утверждении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовой ставки налога на земли города Караганды, выделенные под автостоянки (паркинги)"
Решение Карагандинского городского маслихата от 17 августа 2026 года № 389. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 августа 2026 года № 39622
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Карагандинского городского маслихата "Об утверждении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовой ставки налога на земли города Караганды, выделенные под автостоянки (паркинги)" от 15 мая 2019 года № 410 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5354).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Карагандинского городского маслихата А. Букенов