Қаратал аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2026 жылғы 1 шілдедегі № 60-164 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 3 шілдеде № 39216 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қаратал аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М.Акимжанов
шешіміне қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) "Қаратал ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Қаратал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 қарашадағы № 14-49 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 99-19 болып тіркелген);
2) "Қаратал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 қарашадағы "Қаратал ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" №14-49 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қаратал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 мамырдағы № 23-82 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 221-19 болып тіркелген);
3) "Қаратал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 қарашадағы "Қаратал ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 14-49 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қаратал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 желтоқсандағы № 34-108 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 260-19 болып тіркелген);
4) "Қаратал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 қарашадағы "Қаратал ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 14-49 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қаратал аудандық мәслихатының 2025 жылғы 9 сәуірдегі № 40-119 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 296-19 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Каратальского районного маслихата
Решение Каратальского районного маслихата области Жетісу от 1 июля 2026 года № 60-164. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 июля 2026 года № 39216
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Каратальского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М.Акимжанов
Приложение к решению
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Каратальского районного маслихата
1) Решение Каратальского районного маслихата от 22 ноября 2023 года № 14-49 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Каратальского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 99-19);
2) Решение Каратальского районного маслихата от 31 мая 2024 года № 23-82 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 22 ноября 2023 года № 14-49 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Каратальского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 221-19);
3) Решение Каратальского районного маслихата от 18 декабря 2024 года № 34-108 "О внесении изменений и дополнений в решение Каратальского районного маслихата от 22 ноября 2023 года № 14-49 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Каратальского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 260-19);
4) Решение Каратальского районного маслихата от 9 апреля 2025 года № 40-119 "О внесении изменений и дополнений в решение Каратальского районного маслихата от 22 ноября 2023 года № 14-49 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Каратальского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 296-19).