"Каратал ауданында бөлшек салықтың арнайы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесін төмендету туралы" Қаратал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 ақпандағы №18-68 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2026 жылғы 21 қаңтардағы № 55-150 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылы 22 қаңтарда № 37868 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Каратал ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Каратал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 ақпандағы № 18-68 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №141-19 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қаратал аудандық мәслихаты
Төрағасының міндетін атқарушы Р. Тасыбаев

О признании утратившим силу решения Каратальского районного маслихата от 16 февраля 2024 года № 18-68 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Каратальском районе"
Решение Каратальского районного маслихата области Жетісу от 21 января 2026 года № 55-150. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 января 2026 года № 37868
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каратальского районного маслихата от 16 февраля 2024 года № 18-68 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Каратальскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 141-19).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Исполняющий обязанности
Председателя Каратальского районного маслихата Р. Тасыбаев