"Талдықорған қаласы, Өтенай және Еркін ауылдық округтерінің жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" Талдықорған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 25 қарашадағы № 96 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2026 жылғы 4 ақпандағы № 49-268 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылы 6 ақпанда № 37948 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Талдықорған қаласы, Өтенай және Еркін ауылдық округтерінің жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" Талдықорған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 25 қарашадағы № 96 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25458 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Талдықорған қалалық мәслихатының төрағасы Т. Ахажан

О признании утратившим силу решения Талдыкорганского городского маслихата от 25 ноября 2021 года № 96 "О повышении базовых ставок земельного налога города Талдыкорган, Отенайского и Еркинского сельских округов"
Решение маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 4 февраля 2026 года № 49-268. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 февраля 2026 года № 37948
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Талдыкорганского городского маслихата от 25 ноября 2021 года № 96 "О повышении базовых ставок земельного налога города Талдыкорган, Отенайского и Еркинского сельских округов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25458).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Талдыкорганского городского маслихата Т. Ахажан