"Ұлытау ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 наурыздағы № 108 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2026 жылғы 27 қаңтардағы № 258 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 28 қаңтарда № 37894 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ұлытау ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Ұлытау ауданы мәслихатының 2024 жылғы 5 наурыздағы №108 шешімнің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №110-20 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Төраға А. Курмансеитов

О признании утратившим силу решения Улытауского районного маслихата области Улытау № 108 от 5 марта 2024 года "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Улытауском районе"
Решение Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 27 января 2026 года № 258. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 января 2026 года № 37894
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Улытауский районный маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Улытауского районного маслихата области Улытау от 5 марта 2024 года № 108 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Улытауском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 110-20).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель А. Курмансеитов