Т. Рысқұлов ауданы аумағындағы сайлау учаскелерін құру туралы 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 02 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімінің 2026 жылғы 5 маусымдағы № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 5 маусымдағы № 38910 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Т. Рысқұлов ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешмінің қосымшасына сәйкес Т. Рысқұлов ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Т. Рысқұлов ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін оның Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Нұрғалиев Бауыржан Қамарғалиұлына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Т. Рысқұлов ауданы әкімінің орынбасары Е. Еспенов
шешіміне қосымша
Т.Рысқұлов аудан әкімінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) "Т. Рысқұлов ауданы аумағындағы сайлау учаскелерін құру туралы" Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданының әкімінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 02 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4479 болып тіркелген);
2) "Т. Рысқұлов ауданы аумағындағы сайлау учаскелерін құру туралы" Т. Рысқұлов ауданы әкімінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 02 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімінің 2020 жылғы 9 маусымдағы № 05 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4628 болып тіркелген).
3) "Т. Рысқұлов ауданы аумағындағы сайлау учаскелерін құру туралы" Т. Рысқұлов ауданы әкімінің 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 02 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімінің 2023 жылғы 28 ақпандағы № 1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4987 болып тіркелген).

О признании утратившим силу решения акима района от 27 декабря 2019 года № 02 "Об образовании избирательных участков на территории района Т. Рыскулова"
Решение акима района Т. Рыскулова Жамбылской области от 5 июня 2026 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 5 июня 2026 года № 38910
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" аким района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения акима района Т. Рыскулова согласно приложению к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима района Т. Рыскулова" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата района Т. Рыскулова.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима Нургалиева Бауыржана Камаргалиевича.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Акима района Т. Рыскул Е. Еспенов
Приложение к решению
Перечень утративших силу некоторых решений акима района Т. Рыскулова
1) Решение акима Т. Рыскулова Жамбылской области от 27 декабря 2019 года № 02 "Об образовании избирательных участков на территории района Т. Рыскулова" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4479);
2) Решение акима района Т. Рыскулова Жамбылской области от 9 июня 2020 года № 05 "О внесении изменений в решение акима района Т. Рыскулова от 27 декабря 2019 года № 02 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4628);
3) Решение акима района Т. Рыскулова Жамбылской области от 28 февраля 2023 года № 1 "О внесении изменения в решение акима района Т. Рыскулова Жамбылской области от 27 декабря 2019 года № 02 "Об образовании избирательных участков на территории района Т. Рыскулова" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4987).