Аягөз аудандық мәслихатының "Аягөз ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 17 шілдедегі № 14/256-VIII шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2026 жылғы 13 ақпандағы № 32/588-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 19 ақпанда № 38010 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына сәйкес, Абай облысының Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Аягөз ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 17 шілдедегі № 14/256-VIII шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 306-18 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Аягөз аудандық мәслихат төрағасы
А. Ибрайшин

О признании утратившими силу решения Аягозского районного маслихата "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Аягозском районе" от 17 июля 2024 года № 14/256-VIII
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 13 февраля 2026 года № 32/588-VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 февраля 2026 года № 38010
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Аягозский районный маслихат области Абай РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аягозского районного маслихата от 17 июля 2024 года № 14/256-VIII "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Аягозском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 306-18).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Аягозского районного маслихата
А. Ибрайшин