"Ақтөбе облысының жергілікті атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 5 наурыздағы № 105 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2026 жылғы 29 шілдедегі № 141 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 30 шілдеде № 39451 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақтөбе облысының жергілікті атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 5 наурыздағы № 105 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5900 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтөбе облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Ақтөбе облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі А. Шахаров

О признании утратившим силу постановления акимата Актюбинской области от 5 марта 2018 года № 105 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Актюбинской области"
Постановление акимата Актюбинской области от 29 июля 2026 года № 141. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июля 2026 года № 39451
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 5 марта 2018 года № 105 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Актюбинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5900).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Актюбинской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Актюбинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области А. Шахаров