Зеренді аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 15-105 "Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2026 жылғы 16 ақпандағы № 41-298 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 19 ақпанда № 38005 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" Зеренді аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 15-105 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8739-03 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Зеренді аудандық мәслихатының төрағасы Р.Габдуллина

О признании утратившим силу решения Зерендинского районного маслихата от 27 марта 2024 года № 15-105 "О понижении размера ставки"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 16 февраля 2026 года № 41-298. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 февраля 2026 года № 38005
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Зерендинского районного маслихата "О понижении размера ставки" от 27 марта 2024 года № 15-105 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8739-03).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Зерендинского районного маслихата Р. Габдуллина