"Ақмола облысында ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2021 жылғы 21 желтоқсандағы № 7С-13-2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2026 жылғы 31 наурыздағы № 8C-27-4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 2 сәуірде № 38290 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақмола облысында ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2021 жылғы 21 желтоқсандағы № 7С-13-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25971 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихатының төрағасы Б. Жусупов

О признании утратившим силу решения Акмолинского областного маслихата от 21 декабря 2021 года № 7С-13-2 "Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения в Акмолинской области"
Решение Акмолинского областного маслихата от 31 марта 2026 года № 8C-27-4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 апреля 2026 года № 38290
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Акмолинского областного маслихата "Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения в Акмолинской области" от 21 декабря 2021 года № 7С-13-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25971).
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель Акмолинского областного маслихата Б. Жусупов